NATURALLY GOOD для природно красивої шкіри

NATURALLY GOOD
для природно красивої шкіри


Відкрий для себе природну прозорість

Життя швидке та насичене. Тому час від часу ми хочемо хоч би на одну мить зробити паузу, хоч би на одну мить відчути природню простоту. Нова лінійка NIVEA NATURALLY GOOD для очищення та догляду за шкірою обличчя спеціально створена для того, щоб відновити природну красу твоєї шкіри.
chamomile

Спробуйте натуральний щоденний догляд за шкірою з продуктами NATURALLY GOOD

КРОК 1. ОЧИЩЕННЯ

МІЦЕЛЯРНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ВМИВАННЯ NIVEA NATURALLY GOOD

Міцелярний гель NATURALLY GOOD делікатно очищує та освіжає шкіру обличчя. Ретельне очищення шкіри допомагає їй дихати вільно, без відчуття стягнення та висушування.

МІЦЕЛЯРНА ВОДА NIVEA NATURALLY GOOD

Міцелярна вода NATURALLY GOOD ефективно видаляє макіяж та ніжно очищує шкіру, освіжає та зволожує її. Забезпечує ніжне глибоке очищення та зняття макіяжу в один крок, без довготривалого тертя та змивання.

КРОК 2. ТОНІЗАЦІЯ

ОЧИЩУЮЧИЙ ТОНІК NIVEA NATURALLY GOOD ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Тонік з органічним зеленим чаєм видаляє будь-які залишки макіяжу та забруднення, даруючи відчуття чистої та свіжої шкіри. Використовуй його як завершальний етап очищення.

Подаруй своїй шкірі природну турботу та красу!

КРОК 3. Догляд та відновлення

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ДЕННИЙ КРЕМ NATURALLY GOOD

Крем з органічною олією насіння коноплі відновлює водний баланс і заспокоює шкіру. Приємна тануча формула глибоко зволожує та освіжає шкіру, знімає почервоніння. Крем зміцнює захисний бар’єр шкіри протягом дня.

 

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ НІЧНИЙ КРЕМ NATURALLY GOOD

Крем з органічною олією насіння коноплі та олією жожоби глибоко живить і відновлює шкіру протягом ночі. Приємна тануча формула відновлює водний баланс шкіри, освіжає та повертає природне сяяння вранці. 

 

ДЕННИЙ КРЕМ NIVEA NATURALLY GOOD ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

Крем з органічною ромашкою заспокоює чутливу шкіру та помітно зменшує почервоніння. Природні зволожуючі інгредієнти наповнюють шкіру вологою протягом 24 годин, а легка текстура дарує миттєве зменшення відчуття стягнутості.

КРОК 4. Догляд за тілом

ЛОСЬЙОН ДЛЯ ТІЛА NATURALLY GOOD З НАТУРАЛЬНИМ АЛОЕ

Лосьйон для тіла NIVEA з натуральним алое вера робить шкіру гладенькою та ніжною. Формула містить 98% інгредієнтів природного походження*, що дарує глибоке зволоження протягом 48 годин.

*2% додаткових інгредієнтів для забезпечення стабільності формули та її безпечності. 

 

 

ЛОСЬЙОН ДЛЯ ТІЛА NATURALLY GOOD З ОЛІЄЮ АВОКАДО

Лосьйон для тіла з олією авокадо ніжно дбає про шкіру, роблячи її відчутно гладенькою та м’якою. Формула містить 98% інгредієнтів природного походження*, що глибоко її живить протягом 48 годин.

*2% додаткових інгредієнтів для забезпечення стабільності формули та її безпечності. 

 

 


100% прозорості для 100% довіри

Довіра неможлива без 100% прозорості - у догляді за шкірою важливий кожен інгредієнт.

Продукти лінійки NATURALLY GOOD містять більш ніж 98% інгредієнтів природного походження* та менше 2% додаткових інгредієнтів для стабільності та безпечності формули.

 

* Інгредієнти, отримані з природи (включаючи воду), які після обробки зберігають більше, ніж 50% своєї молекулярної структури.
 

 

Інформацію про активні компоненти можна почитати в Глосарії інгредієнтів NIVEA

ОРГАНІЧНА РОМАШКА

ОРГАНІЧНА РОМАШКА

Формула денного крему з органічною ромашкою підходить для чутливої шкіри, зволожує шкіру протягом 24 годин, заспокоює подразнення та помітно знижує почервоніння. Підходить для чутливої шкіри, не містить парфумованих віддушок.
ОРГАНІЧНА АРГАНОВА ОЛІЯ

ОРГАНІЧНА ОЛІЯ НАСІННЯ КОНОПЛІ

Приємна тануча формула з органічною олією насіння коноплі глибоко живить, відновлює водний баланс шкіри та повертає природне сяяння вранці.

Органічний зелений чай

Органічний зелений чай

Очищующий тонік з органічним зеленим чаєм є завершальним етапом очищення шкіри: видаляє будь-які залишки макіяжу та забруднення, дарує відчуття чистої та свіжої шкіри
Органічне Алое

Органічне Алое Вера

Завдяки формулі з органічним алое вера шкіра обличчя залишається зволоженою протягом 24 годин. Його компоненти допомагають ніжно та ефективно видаляти макіяж та очищувати шкіру обличчя.

Зазирни у формули лінійки NATURALLY GOOD


Прозорість - це наша мета

Луїс Карбаджал, з відділу досліджень і розробок продуктів для очищення обличчя NIVEA, відповідає на найважливіші питання про нову лінійку NATURALLY GOOD.
Спитай у Луїса

NIVEA запускає новий продукт з догляду за шкірою, що на 99% складається з натуральних інгредієнтів. Що робить ці продукти особливими?

NATURALLY GOOD лінійка була розроблена з огляду на філософію використання якомога більше природних інгредієнтів. З новою лінійкою NIVEA ми зосереджені на тому, щоб бути на 100% прозорими щодо всіх складових.

Чи спостерігається зростання попиту на засоби з натуральними інгредієнтами?

Останні кілька місяців показали, що споживачі більше цікавляться подробицями про склад продуктів, а також що вони хотіли б користуватись більш натуральними засобами. Вони хочуть знати, що входить та не входить до наших формул, а також знати роль кожного окремого інгредієнту. Для нової лінійки NATURALLY GOOD ми намагаємось надати якомога більше подробиць та пояснити їх таким чином, щоб споживач міг розібратись що до чого. Але це все ж лише початок шляху, адже ми хочемо, щоб і інші наші продукти приєднались до ініціативи.

Чи можете ви пояснити чому 1% формули не є натуральним?

1% гарантує стабільність формули та її безпечність, що надзвичайно важливо для 100% безпеки для шкіри.

Чим відрізняються інгредієнти із натуральним походженням та ті, що його не мають?

Інгредієнти із натуральним походженням беруться із природи та зберігають більше половини своєї природної молекулярної структури після проведення обробки, включаючи воду. Це визначення слідує чітким внутрішнім стандартам Beiersdorf.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ЛІНІЙКУ

СУТНІСТЬ ПРОДУКТУ

Наша лінійка NATURALLY GOOD дозволяє вам дізнатись що саме ви наносите на власну шкіру та допомагає знайти баланс між повсякденним життям та простим, але натуральним доглядом за шкірою.

ПРИРОДНІСТЬ

Лінійка NATURALLY GOOD була розроблена з огляду на філософію використання якомога більшої кількості природних елементів.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Наші баночки вироблені з пластику, що підлягає переробці. Ми поставили собі ціль до 2025 року перейти на використання лише такої упаковки, яка самостійно розкладається або її можна переробляти чи використовувати повторно. Наші картонні коробки вироблені з сировини, що вирощується у відновлюваних лісових господарствах.