Збережи молодість надовго

Збережи молодість надовго

Hyaluron Cellular Filler

ЗБЕРЕЖИ МОЛОДІСТЬ НАДОВГО

NIVEA Hyaluron Cellular Filler активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту і колаген для тривалого ефекту омолодження

Iнновація

HYALURON CELLULAR FILLER активує клітини шкіри ВИРОБЛЯТИ ВЛАСНУ гіалуронову кислоту і КОЛАГЕН для довготривалого ефекту омолодження

Молода і пружна шкіра обличчя — це видиме відображення активності клітин на глибинному рівні. З віком активність клітин сповільнюється, вони втрачають здатність відновлюватися і утримувати вологу, в результаті чого шкіра втрачає об'єм, еластичність, з'являються спочатку дрібні, а потім і більш глибокі зморшки. Але є і хороші новини: вчені довели, що клітини можуть бути знову активовані! Завдяки більш ніж 100-річному досвіду, в лабораторії NIVEA була розроблена комплексна лінійка антивікових засобів, яка діє на глибинному рівні, активуючи клітини шкіри виробляти гіалуронову кислоту та колаген для досягнення довготривалого ефекту омолодження.

Результат, який ви помічаєте:

  • Заповнює навіть глибокі зморшки, попереджає появу нових
  • Розгладжує шкіру
  • Покращує пружність шкіри, діючи глибоко на клітинному рівні
  • Інтенсивно наповнює шкіру вологою

ІНГРЕДІЄНТИ

Потужні інгредієнти

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота — молекула, яка від природи міститься у шкірі та посилює здатність клітин до збереження вологи. В молодому віці шкіра багата на природну Гіалуронову кислоту, так як здатна оновлювати її запаси щодня. З віком шкіра втрачає здатність виробляти Гіалуронову кислоту, що призводить до дегідратації, втрати об'єму та появи зморщок. Омолоджуючі перлини NIVEA не тільки містять у своєму складі гіалуронову кислоту, яка проникає глибоко у клітини шкіри, разгладжує та вирівнює її, але й стимулюють синтез гіалурону власними клітинами.


Колаген

Ще одна речовина, важливість якої важко переоцінити. Подібно гіалуроновій кислоті, колаген виробляється організмом і відповідає за пружність і гладкість шкіри. Після 25-30 років синтез колагену поступово сповільнюється, в результаті чого шкіра стає менш пружною, стоншується, з'являється в'ялість, формуються зморшки. NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER містить активатор колагену, який активує клітини виробляти власний колаген.

Довгостроковий ефект омолодження досягається завдяки тому, що комплексна формула NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER активує виробництво шкірою власного гіалурона і колагену.

ОМОЛОДЖУЮЧІ ПЕРЛИНИ

УНІКАЛЬНИЙ ПРОДУКТ ЛІНІЙКИ — ОМОЛОДЖУЮЧІ ПЕРЛИНИ

Інноваційна формула перлин містить максимальну концентрацію гіалуронової кислоти серед всіх продуктів NIVEA і особливо ефективна на тих ділянках шкіри, які найбільш схильні до втрати об'єму і контуру: обличчя, шия, зона декольте.

При кожному натисканні на носик дозатора зволожуючий гель і активні перлини HYALURON CELLULAR FILLER змішуються в шовковисту сироватку, яка при нанесенні миттєво наповнює шкіру вологою і надає сяйва. При регулярному використанні, активна шовковиста сироватка надасть вашій шкірі помітно молодшого та більш пружного вигляду.

Формула забезпечує довгостроковий омолоджуючий ефект: заповнює зморшки, розгладжує шкіру, робить контури обличчя більш чіткими, відновлює втрачений об'єм, робить шкіру більш підтягнутою і пружною.