Перший антиперспірант

Перший антиперспірант б'юті еліксир


АНТИПЕРСПІРАНТ З МОЛОЧНОЮ ЕСЕНЦІЄЮ

Ніжна шкіра під пахвами така ж б'юті зона, як і обличчя, шия чи руки, і потребує щоденного догляду. Лінійка антиперспірантів Б'юті Еліксир створена для відновлення, захисту та краси ніжної шкіри пахв навіть після гоління. Нова формула захищає від запаху та поту протягом 48 годин та містить 0% спирту.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ПРО
АНТИПЕРСПІРАНТИ Б’ЮТІ ЕЛІКСИРИ

Протягом декількох років фахівці NIVEA працювали над розробкою ефективної формули догляду за шкірою для боротьби з сухою та подразненою шкірою пахв. Ось що доктор Єнс Шульц з лабораторії розробки формул говорить про продукт.

Що нового та особливого у формулі? Чим вона відрізняється від інших антиперспірантів?

Лінійка антиперспірантів Б’юті Еліксир - це науковий прорив, який привносить користь молока в антиперспірант. Після років досліджень та розробок ми розуміємо джерело цієї вражаючої природної сили молока і тому додали його у легку та швидко поглинаючу формулу. Делікатна формула, що не містить спирту, просто ідеальна для ніжної шкіри - навіть після регулярного гоління.

Всі ми знаємо, що молоко - важливий для життя компонент. Це природньо, просто, чисто та універсально. Які компоненти молока ви вибрали для продукту?

Ми взяли найважливіші сполуки молока, важливі для догляду за шкірою, зокрема компоненти, необхідні шкірі після гоління. Тому, розробляючи молочну есенцію, наші експерти ретельно відбирали речовини, які є найбільш ефективними та натхненними природою, такі як мінерали (кальцій), лактат, вітаміни (С, Е, В5), тригліцериди лактози та незамінні амінокислоти.

Як антиперспірант допомагає відновити подразнену і суху шкіру?

Шкіра пахв дуже ніжна і потребує особливого догляду, особливо після гоління. Наші формули розроблені спеціально для відновлення природних властивостей шкіри, які втрачаються під час гоління. Сюди входить, наприклад, лактат - природний зволожуючий крем - і мінеральний кальцій. Обидва компонента важливі для здорової шкіри.

Чи підходить продукт також для чутливої шкіри?

Так, формула спеціально розроблена для чутливої шкіри. Вона перевірена на високочутливій шкірі та дерматологічно схвалена.