Олія чи лосьйон?

Зволоження та догляд за шкірою тіла


Дуже важливо знайти час для ефективного догляду за тілом, щоб шкіра була м'якою та здоровою. Дізнайтеся про унікальні переваги олії та лосьйону.

Ніжна турбота про тіло, яка вам підходить

Олії та лосьйон зберігають шкіру гладенькою та зволоженою. Вони незамінні у щоденному догляді за шкірою тіла.

Знайдіть ідеальний засіб для зволоження

Лосьйони та олія для тіла роблять шкіру гладенькою та сяючою, запобігаючи пересиханню. Обидва ці продукти добре доглядають за сухою шкірою.

Олії для тіла мають масну текстуру та повільно вбираються. Незважаючи на це, вони ефективно затримують вологу, та забезпечують тривале зволоження та сяяння сухій шкірі. Краще використовувати їх увечері чи після прийняття ванни.

Текстура лосьйонів легша. Вони поповнюють запас вологи та роблять гладенькими навіть грубі ділянки шкіри. Немає причин хвилюватися про липкість чи плями, адже лосьйони вбираються дуже швидко.

Насолоджуйтесь ніжним доглядом

Сьогодні дуже легко закрутитися у божевільному ритмі життя та забути про догляд за собою. Розслабляючий ритуал догляду за тілом - чудовий спосіб відволіктися, побалувати себе та підтримати красу шкіри.

Молочко-догляд для тіла: найкраще в одному продукті

Насолоджуйтесь ніжним доглядом олій та лосьйоном, що швидко вбирається із новинками від NIVEA.

Унікальна концепція зволоження тіла

Хоча олія чудово зволожує шкіру, вона довго вбирається, а її текстура занадто жирна для шкіри. Тепер ваша шкіра може насолоджуватися перевагами догляду олій. Керуючись 100-літнім досвідом експертизи по догляду за шкірою, NIVEA розробила інноваційну формулу нового молочка для тіла, щоб забезпечити ніжний догляд олій та лосьйону, що швидко вбирається.

Дорогоцінні інгредієнти олії та лосьйону дбайливо поєднані у цьому унікальному продукті. Молочко забезпечує зволоження впродовж 24 годин. Шкіра гладенька та сяюча на весь день.

Справжнє чуттєве задоволення в догляді за тілом

Чудові ніжні аромати розкривають ваші почуття, зволожуюча формула олій жожоба та аргану живлять шкіру. Просто пориньте в задоволення та ніжний догляд, не виходячи з дому.

Лінійка продуктів для вашого задоволення

Які виключні переваги нових лосьонів NIVEA?

Миттєво гладенька
шкіра

Унікальна формула молочка забезпечує ніжний догляд та зволоження впродовж 24 годин.

Формула, що швидко вбирається

Без жирних плівок! Молочко швидко вбирається, а отже вам не потрібно чекати.

Тривале зволоження

Формула з догогоцінними оліями забезпечує інтенсивне та тривале зволоження. Шкіра гладенька та сяюча.

Унікальні аромати

Ви можете обрати квітковий аромат вам до смаку.