ВІДЧУЙТЕ НОВУ СВІЖІСТЬ
BLACK & WHITE!

freshkeeper-truck

Freshkeeper Truck від NIVEA

Зробіть кожен свій образ свіжим та унікальним

У той час, як тенденції моди проповідують неповторність, ви, швидше за все, станете одним з багатьох, оскільки всі носять той самий тип одягу. На щастя, NIVEA FRESHKEEPER TRUCK призначений перетворити ваш стиль, зберігаючи свіжість та унікальність, як це робить кожного дня новий Invisible for Black & White Fresh.

Свіжість

Ексклюзивний новий дезодорант дарує приємний аромат свіжого огірка та хрусткого зеленого яблука, що надає вам чудове відчуття «щойно з душу».
 

Непомітність

Він захищає від плям на одязі. Чорне залишається чорним, а біле – білим ще довше.

 

 

Упевненість

Залиште в минулому незручне відчуттям того, що вас дратють білі сліди на чорному й жовті плями на білому одязі.
 

Тривалість дії

Він пропонує надійний 48-годинний антиперспірантний захист і забезпечує тривалий свіжий і чистий запах.
 
навчальні-матеріали-з-макіяжу

МАКІЯЖ З FRESHKEEPER

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВСЕ!
 
часті-запитання

Часті запитання

ЩО МІСТИТЬСЯ В ДЕЗОДОРАНТАХ, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ БІЛІ ПЛЯМИ НА ТЕМНИХ ТКАНИНАХ ПІД ПАХВАМИ?
Білі плями під пахвами, які залишають дезодоранти, головним чином викликані активними антиперспирантними інгредієнтами – солями алюмінію. Це активні порошкоподібні речовини, які розчиняються у воді. У безводних композиціях, таких як більшість аерозольних спреїв, вони містяться у вигляді порошку, тому їх легко побачити на шкірі й на темному одязі. Навіть тоді, коли солі алюмінію розчиняються у воді, наприклад, на найбільш скатаних поверхнях, білі сліди можуть з'явитися на темному одязі після випаровування всієї вологи.

ЩО Є ПРИЧИНОЮ УТВОРЕННЯ ЖОВТИХ ПЛЯМ ПІД ПАХВАМИ НА СВІТЛОМУ ОДЯЗІ?
Жовті плями поступово збільшуються від прання до прання. Їх спричиняють різноманітні фактори: антиперспірантні активні речовини, шкірний жир і піт, що поглинаються тканиною, взаємодіють з водою та розчинниками. Ця хімічна реакція утворює жовті відкладення, які залишаються у волокнах тканини. З кожним миттям тканина стає все жовтішою та твердішою.

ЧОМУ НЕ В КОЖНОГО ВИНИКАЮТЬ ЖОВТІ  СЛІДИ В СКЛАДКАХ ОДЯГУ ПІД ПАХВАМИ?
Насправді кожен, хто користується антиперспірантами, зрештою отримає жовті плями. Однак швидкість їх утворення може дуже відрізнятися в кожної людини. Це залежить від складу поту та шкірного жиру, а також його кількості. На одязі деяких людей плями з'являються досить повільно. І мине немало часу, перш ніж їх стане видно неозбороєним оком. Таким людям може здатися, що вони взагалі не мають проблем із жовтими плямами. Ще одна причина – якщо ви використовуєте дезодорант, який не містить активних, антиперспірантних речовин.

ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З ЖОВТИМИ ПЛЯМАМИ?
Лимонна або оцтова кислоти можуть зменшити плями, а іноді навіть повністю видалити їх. Отже, якщо у вас уже є футболки з жовтими плямами під пахвами, ви можете спробувати видалити їх за допомогою такої процедури: додайте 10 столових ложкок 25 % оцтової кислоти або 300 мл 5 % столового оцту до 5 літрів теплої води. Або розчиніть 12 грамів лимонної кислоти в 1 л води. Ці продукти доступні в аптеках і супермаркетах. Залежно від вираженості плями, замочіть одяг у цьому розчині приблизно на 12 годин, а потім прополощіть. Будьте обережні з кольоровими й делікатними тканинами та одягом з перламутровими гудзиками, оскільки кислотний розчин може пошкодити їх.

ЯК ЧАСТО МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ЦИМ ПРОДУКТОМ?
Ви можете користовуватися NIVEA Invisible для чорного і білого так само часто, як вашим звичайним дезодорантом/антиперспірантним засобом.
ЧИ НЕ ВИКЛИКАЄ ЦЕЙ ПРОДУКТ ЩЕ БІЛЬШЕ ПОДРАЗНЕННЯ ШКІРИ НА ВІДМІНУ ВІД  ТРАДИЦІЙНИХ ДЕЗОДОРАНТІВ?
Ні, оскільки всі продукти NIVEA I NIVEA Invisible for Black & White перед початком їх промислового виробництва були, безумовно, ретельно протестовані на ефективність і сумісність зі шкірою. У всіх тестах Invisible для чорного і білого виявив дуже добру сумісність зі шкірою.

ЯК ПРАЦЮЄ ЦЯ ФОРМУЛА (ПРОТИ БІЛИХ І ЖОВНИХ ПЛЯМ)?
Формула спеціально розроблена для запобігання появі білих плям і зменшення жовтого забарвлення, забезпечуючи надійне 48-годинне дихання тіла й захист від запаху. Проти білих плям  NIVEA Invisible for Black & White використовує спеціальну технологію проти білого кольору: солі алюмінію розчиняються в емульсії та покриті маскувальними оліями, що робить сліди невидимими. Щоб запобігти пожовтінню, продукти  NIVEA Invisible for Black & White створені на основі нової технології, яка містить спеціальну суміш проти забруднень. Цей інгредієнт захищає текстильні волокна від плям, які можуть проникнути в них. Таким чином плями залишаються на поверхні тканини і їх можна легше змити.