Експертний догляд від NIVEA

«Молочко для волосся» від NIVEA —
відновлення волосся без обтяження!

Молоко — це не тільки продукт харчування, а й цінний інгредієнт, здатний подарувати вашому волоссю красу і доглянутий вигляд. З давніх часів його використовують для створення натуральних масок, які відновлюють пошкоджені кінчики і повертають волоссю здоров'я. Експерти NIVEA вирішили використати корисні властивості молока і посилити їх за допомогою Eucerit® - запатентованого зволожуючого компонента, отриманого в ході лабораторних досліджень. В результаті вони створили інноваційну доглядаючу лінійку «Молочко для волосся», яка забезпечить інтенсивне відновлення без обтяження.
Тип волосся

Ідеальний догляд для кожного типу волосся

Інгредієнти

Для красивого, сповненого життєвої сили волосся

Унікальна формула шампуню та бальзаму серії "Молочко для волосся" збагачена натуральними молочними протеїнами і компонентом Eucerit® відновлює волосся, не обтяжуючи його:

• молочні протеїни інтенсивно відновлюють і зміцнюють структуру волосся зсередини, роблячи волосся пружним;
• Eucerit® — зволожуючий компонент, розроблений експертами NIVEA, огортає кожну волосину і захищає від зовнішніх впливів.

 Концентрація активних компонентів підібрана відповідно до структури волосся, тому волосся отримує догляд тієї інтенсивності, яка йому необхідна, без обтяження.

Відео

Ваш новий ритуал догляду за волоссям