Dry Skin Header

Суха шкіра потребує допомоги

Доглядайте за сухою шкірою, щоб вона знову стала гладкою.

Натуральний захисний бар’єр нашої шкіри пошкоджується вітром, холодним і нагрітим повітрям. Вона втрачає вологу, стає потрісканою і «сирою». Збагачений живильний зволожувач накопичить захисний ліпідний шар і запобіжить зневодненню. Саме так ви повернете своїй шкірі свіжий і здоровий зовнішній вигляд

Чому наша шкіра стає сухою

Сухість шкіри: причини виникнення

Здорова шкіра наповнена життєвою силою та еластична. І все ж узимку її баланс вологи може знижуватися. У холодну пору року сальні залози виробляють менше жиру, а без цього захисного ліпідного шару важко підтримувати рівень вологи в шкірі. Навіть більше: кровоносні судини під шкірою звужуються, і тому постачання кисню зменшується. Як наслідок шкіра стає тугою, лускатою та почервонілою. Зонами особливого ризику є тонкі ділянки шкіри або ділянки без підшкірної (жирової) тканини й сальних залоз, зокрема, гомілки, лікті та коліна. Дізнайтеся більше про причини виникнення сухості шкіри тут.
 

Негайна допомога взимку: як захистити вашу шкіру!

Шкіра взимку

Побалуйте вашу шкіру за допомогою, наприклад, NIVEA Rich Body Milk. Завдяки поєднанню підібраних мінералів, зволожувальних мигдалевих олій та вітаміну E цей засіб підтримує власну захисну функцію шкіри й ефективно забезпечує її вологою на тривалий час.

 

Узимку губам потрібен додатковий догляд

Губи взимку

Шкіра на наших губах дуже тонка й чутлива, тому що на них немає сальних залоз, які забезпечують захисну ліпідну плівку. Саме тому взимку губи можуть бути особливо сухими й потрісканими. Дізнайтеся більше про правильний догляд за губами тут.

 

 

Процедура зволоження: як знову зробити суху шкіру красивою

Наші поради щодо боротьби із сухістю шкіри

 • Не користуйтеся ніякими подразнювальними гелями для вмивання або сильно в’яжучими засобами для видалення макіяжу у випадку сухості шкіри. Вони видаляють додаткову вологу зі шкіри та руйнують її природні захисні бар’єри. Краще використовувати зволожувальний засіб для душу, наприклад NIVEA In-Shower Pampering Soft Milk або In-Shower Body Milk with Honey & Milk, що зробить вашу шкіру гладенькою та еластичною під час приймання душу.
 • Також обирайте збагачені креми, лосьйони для тіла та продукти з сечовиною, Гідра IQ та декспантенолом для щоденного догляду, наприклад лосьйон для тіла NIVEA Repair & Care SOS. Це забезпечує інтенсивний догляд і запобігає загрубінню та втраті вологи.
 • NIVEA Body Milk з мигдалевою олією також захищає шкіру від втрати вологи. Його збагачена формула з органічними оліями аргановою та жожоба підтримує природний баланс шкіри.
 • Для ще інтенсивнішого ефекту застосовуйте такі креми, як NIVEA Rich Day Cream з вмістом вітаміну E та мигдалевої олії для вашого обличчя й використовуйте їх як маску. Нехай шкіра поглинає крем протягом 15 хвилин, а потім ретельно зніміть надлишок косметичною серветкою або масажними рухами м’яко втріть його в обличчя.
 • NIVEA Repair & Care Body Lotion або Body Cream.
 • Чи схильні ви до сухості шкіри? Дізнайтеся більше про причини сухості шкіри та як доглядати за нею тут.

   

Догляд за шкірою розпочинається зі здорового харчування — доглядайте за вашою шкірою «зсередини»

 • Треба випивати щонайменше два літри води на день, оскільки брак вологи теж сушить вашу шкіру.
  Якщо маєте сумніви, проведіть експеримент: ущипніть себе за руку великим і вказівним пальцями. Якщо після того, як ви відпустите шкіру, вона повільно повертається до початкового стану, — вона не забезпечена вологою достатньою мірою.
 • Їжте горіхи! Це смачні «постачальники» енергії, що містять велику кількість здорових жирів, мінералів і вітамінів.
 • Жирна морська риба й курага забезпечують організм кальцієм та уповільнюють старіння.
 • Морквяний і томатний соки містять величезну кількість вітамінів, які чудово засвоюються організмом, якщо ви додасте трохи лляної олії.
 • Збалансований, здоровий раціон сприяє зміцненню здоров’я та живить найбільший орган вашого тіла — шкіру

Наші поради для вас