струнке-засмагле-тіло-жінки-на-сірому-тлі-заголовок

Сприятлива дія зміцнювального лосьйону для тіла

Зміцнювальний лосьйон для тіла тонізує про суху шкіру

Із часом шкіра може втратити свою пружність та еластичність, якщо за нею не доглядати належним чином. Дізнайтеся, як мати м’яку, еластичну шкіру з цими порадами щодо зміни способу життя й лосьйонами для тіла.

Відкриття особливостей вашої шкіри

З віком наша шкіра змінюється. Дізнайтеся, як адаптувати ваші процедури для догляду і як тонізувати вашу шкіру, щоб зберегти її м’якість та еластичність.

Наука про старіння

Протягом усього нашого життя наш тип шкіри має властивість змінюватися. Ви можете перейти від комбінованої шкіри, коли вам було двадцять років, до сухої шкіри в сорок років. 

Що робить шкіру сухою, коли ми старіємо? Перш за все наш організм виробляє менше натуральних олій, які зволожують нашу шкіру.

Клітини також відновлюються повільніше, ніж тоді, коли ми були молодші. Загоряння на сонці без використання сонцезахисного крему може також завдати шкоди зовнішньому вигляду й позначитися на пружності нашої шкіри.

Але ще не все втрачено. Розв’язати проблему можна, змінивши ваші процедури й засоби для догляду за шкірою, щоб вони підходили для сухішої шкіри, яка потребує більше уваги. Інтенсивні зволожувальні креми, такі як зміцнювальний лосьйон для тіла * NIVEA Firming Body Lotion Q10 Plus *, допомагають зберігати м’яку, еластичну шкіру.

Що потрібно старіючій шкірі?

Догляд за шкірою

Ключ до здорової шкіри — це вологомісткість і пружність. З віком кількість коензиму Q10 — компонента шкіри, що підтримує її в пружному стані, — починає зменшуватися. Зволожувальний засіб для тіла з коензимом Q10 пропонує вашій шкірі допомогу для підтримання її м’якого й еластичного стану.

Як мати еластичну шкіру за допомогою зміцнювального лосьйону для тіла

Навіть з усіма цими вправами наша шкіра іноді потребує допомоги. Дізнайтеся про переваги лосьйону для шкіри, що старіє.

Що такого особливого у формулі NIVEA Q10 Plus?

Формула NIVEA Q10 Plus працює з вашою шкірою, допомагаючи їй поліпшити свій зовнішній вигляд. Зміцнювальний лосьйон для тіла * NIVEA Firming Body Lotion Q10 Plus * не тільки працює із сухою шкірою за допомогою м’якого масажу, але й допомагає відновити природну пружність шкіри.

Основними інгредієнтами формули є карнітин, коензим Q10 і креатин.

З віком наш природний запас карнітину зменшується. Ця формула сприяє поповненню природної енергії організму, щоб зберігати наші м’які тканини округлими й пружними.

При цьому формула з креатином допомагає боротися проти старіння шкіри, стимулюючи виробляння колагену організмом.

Як мати еластичну шкіру

красива-жінка-після-використання-лосьйону-для-тіла

Коли ми були молодші, коензим Q10 у нашому організмі підтримував шкіру в еластичному стані. З віком рівень цих ферментів падає, і шкірі стає дедалі важче самовідновлюватися. Завдяки формулі з коензимом Q10 шкіра все ще може мати пружний вигляд і живитися природним чином незалежно від віку.

Немає таких справ, які можна відкласти, щоб бути красивою

щаслива-жінка-під-час-її-ранкових-процедур-у-ванній

Іноді ви думаєте, що на процедури зволоження немає часу. Зі зміцнювальним лосьйоном для тіла NIVEA для застосування в душі * NIVEA In-Shower Q10 Firming Body Lotion * ви швидко дістаєте всі переваги традиційних лосьйонів для шкіри, що старіє. Почніть ваш день з м’якою, еластичною шкірою.

background

Дізнайтеся, як мати м’яку шкіру за допомогою лосьйонів для тіла NIVEA.

Наші поради