Intimate Care

Інтимна гігієна: завжди чистота й свіжість

Важливі поради щодо правильної гігієни

Краса неможлива без гігієни. Це важлива частина повсякденного життя, що включає й інтимний догляд. Ми пояснюємо, як правильно його провадити й чому приділити увагу.

Ніжний і м’який догляд

Менше — це інколи більше

Найважливіше для жіночої інтимної гігієни — делікатний догляд. Звичайні гелі для душу й продукти, що містять мило, висушують чутливу шкіру. Також будьте обережні з ароматичними домішками й алкоголем — в ідеалі цих інгредієнтів треба уникати. Щоб підтримувати природний захисний кислотний шар шкіри, потрібно користуватися pH-нейтральними засобами догляду. Тобто вони повинні мати таку саму кислотність, що й шкіра.
Ваша інтимна зона має слабокислий рівень pH. Тому замість звичайних гелів для душу й шампунів використовуйте теплу воду або засоби догляду, адаптовані до рівня pH інтимної зони. Цей рівень становить 4—4,5. Крім того, намагайтеся не спрямовувати струмені води безпосередньо на чутливі ділянки, оскільки це може призвести до зараження бактеріями.
Якщо ви користуєтеся фланелевою тканиною, потому її потрібно добре промити під гарячою водою, щоб позбутися всіх бактерій.

Зверніть увагу на рівень pH

Рівень pH

Шкіра в інтимній зоні має вищу кислотність. Рівень pH, нижчий за 4—4,5, — ідеальний захист від мікробів і бактерій. Щоб підтримувати постійний рівень pH, зверніть увагу на пральний порошок: якщо в пральній машині забагато лужних залишків, це може погано вплинути на вагінальну флору.

Як правильно доглядати за собою

Правильний догляд

Вагінальна флора, тобто захисний шар піхви, забезпечує надійний захист від патогенів. Цей захист можна підтримувати за допомогою засобів інтимної гігієни. Для ніжного очищення, догляду й свіжості в дорозі спробуйте серветки NIVEA Intimo Natural Fresh Intimate Cleansing Wipes.

Підтримуйте природний рівень pH

Очищувальна вода

Переконайтеся, що вибрали продукт без мила й барвників. NIVEA Intimo Natural Fresh Intimate Wash Lotion перевірений гінекологами й дерматологами. Він створює приємне відчуття захисту, свіжості й доброго самопочуття.

Інтимна гігієна: використовуйте тільки м’які інгредієнти

Якщо для інтимного догляду вам замало звичайної води, спробуйте спеціальні жіночі гігієнічні продукти, як-от лосьйон Intimo Natural Fresh Intimate Care Wash Lotion від NIVEA. Він розроблений спеціально для потреб інтимної зони, а отже, забезпечує оптимальну гігієну й захист. Лосьйон не містить мила й перевірений дерматологами та гінекологами. Він живить шкіру формулою, що містить м’який екстракт ромашки, і підтримує природний рівень pH шкіри за допомогою молочної кислоти. Кислотний шар шкіри в цій чутливій зоні не варто руйнувати милом, адже він захищає від небажаних грибкових інфекцій.

Наші поради