Q10 і Q10 plus Header

Мій секрет проти старіння? Догляд за допомогою Q10!

Збережіть юний вигляд

Навіщо виглядати старше, ніж потрібно? Використовуючи засоби проти зморшок Q10, ви можете запобігти передчасному старінню шкіри

Використання засобів Q10 у боротьбі проти зморщок

Молода й пружна шкіра — хто б відмовився? Але шкіра старіє — по-різному, швидше або повільніше, залежно від спадковості людини й того, наскільки здоровим є її спосіб життя. Засоби NIVEA Q10 на вашому боці, коли йдеться про омолоджувальний догляд.

Факти про Q10

Факти про Q10
Коензим Q10, або просто Q10, виробляється в організмі природним шляхом і є важливим для функціювання всіх клітин. Подібно до вітамінів, коензим підтримує численні життєві процеси. Зокрема, Q10 конче потрібен для виробляння енергії клітин у мітохондріях. Він також діє як антиоксидант, щоб боротися з вільними радикалами як усередині клітин, так і зовні. Вільні радикали прискорюють старіння шкіри й ушкоджують клітини. Крім того, Q10 міститься в клітинних мембранах і ліпідах на поверхні шкіри, де він також виконує важливе завдання як антиоксидант. Q10 захищає шкіру від ушкодження ультрафіолетовими променями.

Результат досліджень компанії NIVEA
Усі продукти NIVEA є результатом поєднання високорозвиненої інноваційної культури й більш як столітнього досвіду центру Beiersdorf з питань дослідження шкіри. Дослідницька група NIVEA спостерігала за дією Q10 майже чверть століття. Наші вчені активно вивчали роль коензиму Q10 для шкіри й додали його до засобів для догляду за шкірою ще 1998 року. Продукти з Q10 мають попит у всьому світі: банка NIVEA Q10 продається кожні дві секунди.

Шкіра потребує енергії та міцної лінії оборони

Шкіра потребує енергії

Власний коензим Q10 шкіри впливає на генерування енергії та захист шкіри від окисного стресу. Однак частка Q10 у шкірі з роками зменшується. За допомогою Q10 антивікові засоби ефективно підтримують шкіру.

 

Q10: наукове відкриття

  • Американський учений Фредрік Л. Крейн виявив коензим 1957 року.
  • Британський хімік Пітер Денніс Мітчелл зрозумів, як Q10 працює всередині клітин. Він здобув Нобелівську премію з хімії за цю роботу 1978 року.
  • Учені дослідницького центру Beiersdorf першими дослідили вплив Q10 на шкіру. Вони використовують його в засобах для догляду за шкірою з 1998 року.

 

Властивості коензиму Q10

Coenzyme Q10

Дві найважливіші функції коензиму Q10 в організмі: генерування енергії та захист клітин.

 

Засоби проти зморщок і целюліту з коензимом Q10 від компанії NIVEA

Для омолоджувального догляду Q10 уже давно використовується як цінний інгредієнт у таких продуктах, як лінія NIVEA Q10.

Сироватка NIVEA Q10 plus

Дослідницька група компанії NIVEA має багаторічний досвід і глибокі фахові знання про роль коензиму Q10 для шкіри. Ця інформація може вам допомогти, якщо скористатися новою високоефективною формулою перламутрової сироватки проти зморщок Q10 plus Anti-Wrinkle Serum Pearls.
Запатентований ефект
Інноваційний засіб проти зморщок NIVEA Q10 plus Anti-Wrinkle Serum Pearls містить найвищу концентрацію активного шкірного інгредієнта Q10 у лінії продуктів для боротьби зі зморшками NIVEA Q10 plus Anti-Wrinkle. Уперше в історії компанії NIVEA активні частинки Q10 plus сполучили з гідрогелем, щоб сформувати високоефективну сироватку проти зморщок. Ця унікальна запатентована формула Q10, гіалуронової кислоти й креатину помітно зменшує зморшки та запобігає їх передчасному відновленню. Таким чином створюється ефект гладенької, молодої, гарної шкіри.

Свіжість із активним дозатором
Здатність формули сироватки боротися проти зморщок активується під час кожного використання. У разі натиснення на дозатор крихітні частинки виходять через головку дозатора й сполучаються з гідрогелем, утворюючи високоефективну сироватку, яка поглинається шкірою. В ідеальному випадку треба наносити перламутрову сироватку проти зморщок NIVEA Q10 plus Anti-Wrinkle Serum Pearls на обличчя щодня вранці й увечері. Засіб також ідеальний як основа під макіяж, оскільки він розгладжує та очищає шкіру.

 

Крем проти зморщок Q10 Anti-Wrinkle Cream

Довше залишайтеся молодими!

Для надання додаткового імпульсу щоденній боротьбі зі зморшками ви повинні бути активними. Правильне харчування, фізичні вправи й повноцінний здоровий сон допоможуть шкірі тривалий час бути пружною та молодою.

Наші поради