Умови використання

1. Персональні дані

Зверніть увагу на нашу правову політику в питанях конфіденційності даних.

2. Зміст

Матеріали, такі як зображення, фотографії, графіка, логотипи, відеоролики, фільми, аудіофайли й текст (надалі – «матеріал») використано на веб-сайті www.nivea.ua («веб-сайт»). Матеріал є власністю Beiersdorf AG, Unnastr. 48, 20245 Hamburg («Beiersdorf»), він захищений положеннями законодавства про авторське право, законами про товарні знаки й законами про дизайн і заснований на особистих правах, що існують відповідно до законодавства Німеччини й міжнародного права. Будь-яке використання матеріалу, що виходить за рамки виключно приватних цілей, вимагає попередньої письмової згоди Beiersdorf. Те саме стосується будь-якої зміни матеріалу, зокрема перекладу або будь-якої іншої форми обробки, і будь-якої передачі матеріалу.

Якщо матеріал безпосередньо надано для завантаження на веб-сайт (наприклад, у Media Center), будуть застосовані спеціальні умови використання.

3. Відмова від відповідальності

Якщо користувач завантажує матеріал або використовує його в будь-якій іншій формі, він робить це на свій страх і ризик. Beiersdorf не несе відповідальності за будь-які збитки для користувача, що виникають через це, зокрема якщо це стосується даних, обладнання або програмного забезпечення. Це не стосується відповідальності за намір і грубу недбалість. Beiersdorf не несе жодної відповідальності за будь-яке порушення прав третіх осіб.

Інформація на цьому веб-сайті була зібрана й перевірена з усією ретельністю. Однак Beiersdorf не несе жодної відповідальності за її точність, актуальність і повноту. Цей веб-сайт служить для надання загальної інформації та жодним чином не замінює медичні або спеціальні рекомендації.

4. Оцінки

Зареєстровані користувачі мають можливість оцінювати зміст веб-сайту стосовно продукції, робочих процесів або інших аспектів. Якщо користувач дає оцінку, він або вона надає Beiersdorf право використовувати оцінку будь-де та протягом необмеженого періоду часу. Beiersdorf може публікувати й поширювати оцінки необмежено, тобто в усіх формах використання та засобах масової інформації, як в Інтернеті, так і в автономному режимі. Крім того, Beiersdorf має право скоротити оцінку. Якщо користувач вказує своє ім'я надаючи оцінку, Beiersdorf має право, але не зобов'язаний вказувати ім'я користувача під час публікації оцінки.

Надаючи оцінку та/або коментар, користувач також гарантує, що він або вона не навмисно дає неточну оцінку й не дає оцінку, (а) яка порушує Закон про авторське право Німеччини або будь-які інші права третіх осіб; (b) що порушує нормативні положення або офіційні укази; (c) яка дискредитує, є наклепницькою, образливою або дискримінаційною для окремої особи або компанії; (d) за яку він або вона отримав оплату або іншу винагороду від третьої особи; (e) яка містить інформацію про інші веб-сайти, адреси, адреси електронної пошти, контактну інформацію або телефони; або (e) яка містить комп'ютерні віруси, черв'яки або інші потенційно небезпечні комп'ютерні програми або файли. Beiersdorf залишає за собою право видаляти будь-які оцінки з неправомірним контентом, зокрема дискримінаційні оцінки, оцінки, що сприяють насильству, порнографічні або расистські оцінки або оцінки, які містять листи-люнцюжки, масові розсилки або інші форми спаму, або не публікувати такий контент на сайті.

5. Правові наслідки

Beiersdorf залишає за собою право заблокувати доступ користувача до входу, якщо користувач порушує ці умови використання та/або будь-які нормативні положення. У такому разі використання цієї сфери більше не дозволено, і тому будь-яке подальше використання є незаконним. Beiersdorf залишає за собою право проводити судове переслідування за несанкціоноване використання та будь-яке порушення прав, зокрема порушення прав особистості, товарних знаків, проектів, авторських прав та інших прав інтелектуальної власності відповідно до цивільного або кримінального законодавства.

Недійсність окремих положень, що містяться в цих умовах та умовах використання, не впливає на дійсність інших умов використання.

Через технічні нововведення та поправки до законодавства ці умови використання періодично переглядають, останнє оновлення було у квітні 2015 року. Якщо ви хочете повідомити нас про будь-які порушення прав на нашому веб-сайті, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою

Beiersdorf Ukraine
Moskovsky Avenue 28 A,
6 floor, Business Center SP «Hall»,
04655 Kiev,
Ukraine
Tel: +38 044 490 63 95
Fax: +38 044 490 63 97
Email: Nivea.UA@Beiersdorf.com