Запитання та відповіді

Переглянути

Захист від сонця

1Як шкіра засмагає?
2Як обрати правильний фактор УФ-захисту?
Ваше головне завдання – це захиститися від сонячних опіків. Вибір правильного УФ-фактору залежить від Вашого типу шкіри, засмаги Вашої шкіри, регіону, де Ви проживаєте, сезону і часу доби.
3Яку кількість сонцезахисного засобу потрібно застосовувати?
4Чи потрібні для дітей окремі сонцезахисні засоби, відмінні від продуктів для дорослих?

Шкіра дітей особливо схильна до пошкоджень, спричинених ультрафіолетом. Вона ніжна, тонка та вразлива, а у немовлят, крім того, природний механізм захисту їхньої шкіри ще не повністю розвинений. Шкіра досягне повної товщини та набуде здатності продукувати пігмент аж у підлітковому віці. Часті сонячні опіки в дитинстві підвищують імовірність раку шкіри у дорослому віці, тому для дітей потрібно використовувати засоби із високим і дуже високим фактором УФ-захисту. Крім того, діти люблять купатися і плавати. Це зменшує власний потенціал захисту їхньої шкіри від ультрафіолету та ефективність УФ-фільтрів сонцезахисних засобів, адже частина їх змивається. Щоб зберегти рівень захисту від сонця якомога довше, наші засоби для дітей Грай і Купайся, наприклад, дитячий сонцезахисний крем, розроблені «екстраводостійкими», щоб захист довго не змивався у воді.

Щоб перевірити, чи засіб «екстраводостійкий», відповідно до затвердженого стандарту Косметики Європи, учасники приймають ванну 4х20 хв. Наш тест на тривалу водостійкість включав 6x20 хв ванн, які приймали учасники дослідження після нанесення засобу. Після цих водних процедур залишки сонцезахисного засобу мали забезпечувати більше, ніж 50% від початкового значення фактора УФ-захисту.

5Чи можна подовжити захист від сонця, якщо повторно нанести сонцезахисний крем?
6Чи можна використовувати сонцезахисні засоби на обличчя, якщо на них не вказано, що вони призначені для догляду за обличчям?
Немає жодних конкретних причин, які цьому завадять.
7Які основні причини алергії на сонце?
8Що можна вдіяти із жовтими слідами на одязі, викликаними сонцезахисними засобами?
Засоби містять різні УФ-фільтри, які захищають шкіру від UVA і UVB випромінювання. Зазвичай саме UVA фільтри залишають жовті плями. Ці сліди можуть виникати, якщо одяг контактує зі шкірою, перш ніж засіб повністю поглинеться. У таких випадках одяг потрібно негайно випрати, адже застарілі та сухі плями важко видалити. Щоб видалити такі плями, здебільшого одяг необхідно замочити в концентрованій рідині для прання протягом кількох годин або на всю ніч. Після цього його потрібно випрати в машинці за найвищої температури, дозволеної для конкретного матеріалу.
9Після користування автозасмагою на одязі з’явилися плями. Як їх можна видалити?
10Чи можна використовувати сонцезахисний крем у поєднанні з лосьйоном для тіла від NIVEA?
Звісно, це можливо. Спершу Вам потрібно нанести сонцезахисний крем, почекати 15–30 хвилин, а потім наносити лосьйон для тіла від NIVEA. Таким чином ефективність системи захисту від сонця UVА/ UVB-фільтрів у сонцезахисних засобах зберігається.
11Можна користуватися торішніми сонцезахисними засобами чи це неефективно?
12Який термін придатності засобів NIVEA?
Усі засоби від NIVEA, якщо їх не відкривали, мають підтверджений термін придатності не менше 30 місяців із дати виготовлення, якщо на них не вказано інший конкретний строк придатності. Вплив тепла і світла може через деякий час призвести до певної нестабільності основної структури продукту. Ми радимо викидати всі старі засоби для догляду, якщо вони виглядають зернистими, водянистими чи знебарвленими або ж якщо у них змінився запах.

Маєте запитання,
що стосуються NIVEA MEN?

Дізнатися більше про NIVEA MEN

Залишилися ще якісь запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми

Зв'язатися з нами