Фільтр
Відсортувати
Відсортувати

Догляд за волоссям залежить від типу волосся

 Із правильним шампунем та засобами для догляду NIVEA, які ідеально підходять саме вам, розкішне волосся стане не лише мрією. Коротка зачіска, довге та пряме, або ж кучеряве та густе - з оптимальними засобами, які підходять вам,  ви полюбите своє волосся.


Функції та призначення шампуню

Шампунь - основа догляду за волоссям. Він повинен підходити саме вашому типу волосся. Він усуває бруд, поганий запах, залишки засобів для стайлінгу. З кожним миттям шампунь відновлює ваше волосся до його початкового стану, готує його до пожальшого догляду. Шампуні містять сурфактанти для ефективного очищення волосся. Вони забезпечують ніжне очищення без пршкоджень. Також шампуні NIVEA збагачені зволожуючими та кондиціонуючими інгредієнтами. Навіть під час миття ці  активні елементи вбираються волоссям і допомагають підтримувати здорову структуру волосся. Що ще можуть шампуні? Для шкіри голови також дуже важливо, якими шампунями ви користуєтесь. Шампуні регулюють рівень виділення жиру та сала, щоб ваше волося так швидко не жирніло. Також наші засоби для догляду дуже ніжні до шкіри голови, вони не подразнюють і не сушать її, тому підходять для чутливої шкіри голови.


Шампунь для мого типу волосся

NIVEA має шампуні для будь-якого типу волосся. Засоби для нормального волосся забезпечують блиск. Засоби для пошкодженого та сухого волосся забезпечують живлення, а спеціальні зволожуючі шампуні підходять для щоденного використання. У вас фарбоване волосся? Обирайте шампунь, який забезпечує захист кольору. Ці шампуні вкривають поверхню волосся та забезпечують збереження кольорових пігментів для волосся кольору блонд, русого чи рудого.


Чисте та доглянуте: шампунь та кондиціонер 2 в 1

Блиск, об'єм та вибух свіжості? Навіть якщо у вас не так багато часу, немає потреби втрачати одну з цих переваг. Шампунь 2 в 1 поєднує шампунь та кондиціонер в одному засобі. Додатковий догляд, який ви отримуєте, використовуючи кондиціонер, дуже важливий, особливо для довгого волосся. Волосся легко розчісується, має здоровий блиск та м'яке на дотик. Знайдіть шампунь, що підходить саме вам, і ви отримаєте в нагороду блиск та м'якість.