Відновлюючий сонцезахисний
крем для обличчя

Жодна інша частина тіла не піддається регулярному впливу сонячних променів тією ж мірою, що й обличчя. Дозвольте сонцю ніжно приголубити вас і відчуйте його цілюще тепло на шкірі.

СОНЦЕ: ЕНЕРГІЯ ТА ЩАСТЯ ТІЛА І ДУХУ

Сонце: енергія та щастя тіла і духу

Сонячне світло творить чудеса: воно допомагає регулювати функції організму й сон. Сонячні промені піднімають настрій, покращують самопочуття й поліпшують стан здоров’я. Отже, сонячне світло — це більше, ніж короткочасне задоволення: воно є важливим складником здорового способу життя.

Скористайтеся його позитивною енергією із сонцезахисним кремом для обличчя, як-от Protect & Bronze Gesichts-Sonnencreme від NIVEA Sun, що забезпечує природну, інтенсивну й тривалу засмагу, а також надійний захист від сонця.

Метаболізм завдяки сонцю

Сонце стимулює обмін речовин і зміцнює імунну й серцево-судинну системи.


Oптимальний сонцезахисний крем для обличчя

Шкіра обличчя значно тонша й чутливіша, ніж на тілі. Вона не захищена одягом, і тому легше зазнає руйнівних впливів навколишнього середовища, як-от сонячні промені, холод і забруднене повітря. Шкірі обличчя потрібно більше захисту й догляду, зокрема за допомогою спеціального сонцезахисного крему, наприклад, NIVEA Anti-Age Face Sun Cream для чутливої шкіри.

Ураження УФ-випромінюванням:

  • зменшують еластичність шкіри,
  • сприяють утворенню зморщок,
  • призводять до пігментації — вікових плям,
  • наражають на ризик раку шкіри.

Спеціальний сонцезахисний крем для обличчя захистить чутливу шкіру, коли ви працюєте й відпочиваєте — тож ви можете безтурботно насолоджуватися променями сонця, а шкіра буде зволоженою і здоровою. Використання денного крему з фактором захисту від сонця в повсякденному житті також озброїть вас проти ушкоджень, яких може завдати сонце. Спробуйте, наприклад, NIVEA® CELLULAR ANTI-AGE Day Care з SPF 30.

Родина

Під час вашої відпустки шкіра потребує додаткового захисту: попри те, що всі продукти NIVEA Sun підходять для обличчя, шкіра буде вдячна за застосування спеціального сонцезахисного крему.

product-stage-bg

Надійний захист від сонця для обличчя

NIVEA® SUN Anti-Age Face Cream з натуральними антиоксидантами й збалансованими фільтрами проти UVA і UVB забезпечує надійний водостійкий захист від сонячних опіків і передчасного старіння шкіри. Крем мінімізує ризик алергій, спричинених дією сонця, й активно запобігає появі тонких складок і зморщок. Нежирна формула робить шкіру м’якою й гладенькою.

Новий NIVEA SUN Protect & Bronze Face Cream для обличчя з SPF 30 і SPF 50 забезпечує надійний захист від UVA і UVB та водночас гарантує гарну засмагу.

Інноваційна водостійка формула миттєво вбирається і має високоефективну систему фільтрів проти UVA і UVB, що починає захищати шкіру одразу по нанесенні. Вітамін E забезпечує оптимальний захист чутливої шкіри обличчя від засмаги й передчасного старіння.

Усі продукти Protect & Bronze Sun містять екстракт кореня лакриці, який активує виробляння меланіну шкіри. Він виробляється природним шляхом в організмі, відповідає за захист і природну, гарну засмагу. Його цілющий ефект доведено дерматологами.

Сонцезахисний крем

NIVEA Anti-Age Face Sun Cream уміщує природні антиоксиданти та збалансовані фільтри UVA і UVB. Крем надає надійний водостійкий захист від сонячних опіків і передчасного старіння шкіри.