найефективніший-дезодорант-зображення

Вибираємо найефективніший дезодорант

Є зв’язок між упевненістю і фізичним станом. Піднімайте руки впевнено та відкривайте науку про сильні дезодоранти й антиперспіранти.

Усе, що ви бажали дізнатися про найефективніші дезодоранти

Ми відповідаємо на поширені запитання про продукти для індивідуальної гігієни, аби допомогти знайти той, що підходить до вашого стилю життя.

Як діє дезодорант?

Перш ніж розглянути, як діє дезодорант, ми маємо дослідити причини й процес потовиділення.

Коли зовнішні чинники, наприклад спека або стрес, активують роботу потових залоз, ті виділяють воду й сіль.

На загальну думку, піт є джерелом неприємного запаху. Насправді ж запах спричиняють бактерії, що поглинають піт в апокринових залозах під пахвами.

Щоб ви почувалися комфортно, дезодоранти-спреї блокують бактерії, але не потові залози.

 

 

Чи потрібен вам інший дезодорант для занять спортом?

Плями поту або неприємні запахи під час тренування — украй небажані. Сильний антиперспірант, наприклад NIVEA Stress Protect Spray, дозволяє контролювати виділення вологи й запах. Його унікальна формула підтримує вас навіть у ситуаціях найсильнішого стресу.

Чим дезодорант відрізняється від антиперспіранту?

  • Дезодоранти пригальмовують розмноження бактерій у пахвовій зоні.
  • Антиперспіранти зменшують обсяг виділення поту й кількість бактерій, що спричиняють запах.
  • Антиперспіранти зменшують кількість слідів від поту.
  • Дезодоранти надають певну кількість годин захисту від запахів.
  • Антиперспіранти надають певну кількість годин захисту від поту.
 


Виберіть найефективніший продукт

Дізнайтеся, що за пакованням, — це полегшить вибір аромату й формули, які найкраще підходять для вашого типу шкіри й режиму активності.

Знайдіть ваш особливий аромат

Суть NIVEA — розробляти продукти для догляду й захисту шкіри. Тому фахівці компанії завжди зосереджені на м’яких, однак ефективних формулах для різних стилів життя.

Це означає: ви можете вибрати продукт відповідно до настрою і стилю й бути впевненим, що він збереже свіжість протягом усього дня.

Поціновувачам підкреслено жіночого аромату сподобається свіжа квіткова нота NIVEA Fresh Flower Deodorant.

Для тих, хто віддає перевагу елегантнішому запаху, є NIVEA Powder Touch Antiperspirant з ароматом пудри. Завдяки йому ви почуватиметеся жіночно протягом усього дня.

Якщо вам до вподоби унікальний і вишуканий аромат NIVEA Creme, обов’язково спробуйте NIVEA Protect & Care.


Продукти сильної дії для тренажерної зали

Вам є на чому зосередитися в тренажерній залі або під час фітнес-вправ, однак це не ваш вигляд або запах. NIVEA Dry Comfort містить спеціальний цинковий комплекс для блокування липких виділень і неприємних запахів з-під пахв до 48 годин.

 

Відкрийте дезодоранти NIVEA

Спреї

Майте задоволення від м’яких відчуттів і доглянутих пахв завдяки спрею NIVEA Pearl & Beauty Antiperspirant Spray. І хай вас не вводить в оману легкий запах. Формула з дорогоцінним екстрактом перлів може здаватися делікатною, проте це сильний антиперспірант-спрей з надійним захистом.

 

Відкрийте дезодоранти NIVEA

Сухі дезодоранти

Сухі дезодоранти, наприклад NIVEA Double Effect Violet Senses Antiperspirant Stick, забезпечують легкий догляд за делікатними зонами, як-от пахви. Завдяки зручній формі вони ідеально розміщуються в сумочці. Коли ви не вдома, користуватися ними швидко й зручно.

Відкрийте дезодоранти NIVEA

Пульверизатори

Пульверизатори — дітлахи в родині дезодорантів. Вони з’явилися недавно, але їх не варто недооцінювати. Пульверизатор NIVEA Fresh Natural Spray дозволяє формулі працювати саме там, де вона потрібна для свіжого відчуття та м’якого догляду.

 

Відкрийте дезодоранти NIVEA

Антиперспіранти, що зменшують плями

NIVEA Invisible for Black & White Pure (для чорного та білого одягу) допомагає захищати одяг довше й підтримувати свіжість протягом 48 годин. Ця формула не залишає білих слідів на темному одязі й запобігає появі жовтих плям.

 


Який дезодорант підходить мені

Як вибрати правильний дезодорант

ЦІКАВІ ПОРАДИ ДЛЯ ВАС