найефективніший-дезодорант-зображення

Вибираємо найефективніший дезодорант

Є зв’язок між упевненістю і фізичним станом. Піднімайте руки впевнено та відкривайте науку про сильні дезодоранти й антиперспіранти.


Усе, що ви бажали дізнатися про найефективніші дезодоранти

Ми відповідаємо на поширені запитання про продукти для індивідуальної гігієни, аби допомогти знайти той, що підходить до вашого стилю життя.

Як діє дезодорант?

Перш ніж розглянути, як діє дезодорант, ми маємо дослідити причини й процес потовиділення.

Коли зовнішні чинники, наприклад спека або стрес, активують роботу потових залоз, ті виділяють воду й сіль.

На загальну думку, піт є джерелом неприємного запаху. Насправді ж запах спричиняють бактерії, що поглинають піт в апокринових залозах під пахвами.

Щоб ви почувалися комфортно, дезодоранти-спреї блокують бактерії, але не потові залози.

 

 

Чи потрібен вам інший дезодорант для занять спортом?

Плями поту або неприємні запахи під час тренування — украй небажані. Сильний антиперспірант, наприклад NIVEA чорне та біле MAX PROTECTION, дозволяє контролювати виділення вологи й запах. Його унікальна формула підтримує вас навіть у ситуаціях найсильнішого стресу.

Чим дезодорант відрізняється від антиперспіранту?

  • Дезодоранти пригальмовують розмноження бактерій у пахвовій зоні.
  • Антиперспіранти зменшують обсяг виділення поту й кількість бактерій, що спричиняють запах.
  • Антиперспіранти зменшують кількість слідів від поту.
  • Дезодоранти надають певну кількість годин захисту від запахів.
  • Антиперспіранти надають певну кількість годин захисту від поту.
 


Виберіть найефективніший продукт

Дізнайтеся, що за пакованням, — це полегшить вибір аромату й формули, які найкраще підходять для вашого типу шкіри й режиму активності.

Суть NIVEA — розробляти продукти для догляду й захисту шкіри. Тому фахівці компанії завжди зосереджені на м’яких, однак ефективних формулах для різних стилів життя.

Це означає: ви можете вибрати продукт відповідно до настрою і стилю й бути впевненим, що він збереже свіжість протягом усього дня.

Поціновувачам підкреслено жіночних ароматів сподобається свіжа квіткова нота антиперспіранту «Свіжий дотик троянди» від NIVEA в кульковому форматі.

Для тих, хто надає перевагу елегантним запахам, маємо антиперспірант Краса Перлин «Преміальні парфуми». Захист із вишуканим ароматом преміальних парфумів є як у форматі ролика, так і спрея.

Якщо вам до вподоби цитрусові або ягідні аромати — зверніть увагу на антиперспіранти «Свіжий апельсин» і «Свіжа вишня», які тепер також доступні в обох форматах.

Прихильникам легких свіжих ароматів радимо спробувати антиперспірант «Енергія свіжості» від NIVEA, що має приємний свіжий аромат з нотками лемонграсу.

Відкрийте дезодоранти NIVEA

Спреї

Насолоджуйтеся відчуттям м’якості шкіри й доглянутими пахвами разом із «Краса перлин»Формула із дорогоцінним екстрактом перлин може здатися надто делікатною, проте в декілька розпилень вона забезпечує надійних захист проти поту й запаху протягом 48 годин.


Відкрийте дезодоранти NIVEA

Сухі дезодоранти

Сухі дезодоранти, як-от NIVEA «Дотик пудри» забезпечують легкий догляд за делікатною зоною пахв, а завдяки зручній формі легко розміщуються навіть у найменшій сумочці. Вибирайте цей формат для комфортного догляду, коли вирушаєте в подорож або маєте справи в різних куточках міста.

Відкрийте дезодоранти NIVEA

Кулькові

Відкрийте для себе тривалу свіжість і усуньте неприємний запах завдяки дезодоранту «Свіжа чистота». Завдяки своєму формату він комфортно ковзає по шкірі, швидко висихає та забезпечує надійний захист на тривалий час.

Відкрийте дезодоранти NIVEA

Антиперспіранти, що зменшують плями

Антиперспіранти, що також захищають ваш стильний образ

Спробуйте лінійку антиперспірантів для жінок і чоловіків «Чорне та Біле», формули яких не залишають білих слідів на чорному одязі й жовтих плям — на білому. Засоби цієї лінійки діють одночасно проти 5 факторів: поту, запаху, плям, слідів і подразнення!