найефективніший-дезодорант-зображення

Вибираємо найефективніший дезодорант

Є зв’язок між упевненістю і фізичним станом. Піднімайте руки впевнено та відкривайте науку про сильні дезодоранти й антиперспіранти.


УСЕ, ЩО ВИ ХОТІЛИ ДІЗНАТИСЯ ПРО НАЙЕФЕКТИВНІШІ ДЕЗОДОРАНТИ

Ми відповідаємо на поширені запитання про продукти для індивідуальної гігієни, щоб допомогти вам знайти саме той, який відповідає вашому стилю життя.
 

ЯК ДІЄ ДЕЗОДОРАНТ?

Перш ніж розглянути, як діє дезодорант, пропонуємо дослідити причини потовиділення і самий процес.

Коли зовнішні чинники, як-от спека або стрес, активують роботу потових залоз, ті виділяють воду й сіль.

Більшість людей вважають, що піт є джерелом неприємного запаху. Насправді ж запах спричиняють бактерії, що поглинають піт в апокринових залозах під пахвами.

Памятайте: дезодоранти-спреї блокують бактерії, а не потові залози. 

ЧИ ПОТРІБЕН ІНШИЙ ДЕЗОДОРАНТ ДЛЯ ЗАНЯТЬ СПОРТОМ?

Плями поту або неприємні запахи під час тренування — вкрай небажані для всіх. Сильний антиперспірант, наприклад NIVEA чорне та біле MAX PROTECTION, контролює виділення вологи й запах. Його унікальна формула підтримає вас навіть у ситуаціях найсильнішого стресу.

ЧИМ ДЕЗОДОРАНТ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД АНТИПЕРСПІРАНТА?

  • Дезодоранти гальмують розмноження бактерій у пахвовій зоні.
  • Антиперспіранти зменшують обсяг поту, що виділяється, і кількість бактерій, що спричиняють запах.
  • Антиперспіранти дозволяють уникнути слідів від поту.
  • Дезодоранти певну кількість годин захищають від неприємних запахів.
  • Антиперспіранти певну кількість годин захищають від поту.
 


ВИБЕРІТЬ НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИЙ ПРОДУКТ

Дізнайтеся більше про продукт — це полегшить вибір аромату й формули, які найкраще підходять для вашого типу шкіри й режиму активності.
NIVEA розробляє продукти для догляду й водночас для захисту шкіри. Тому фахівці компанії завжди зосереджені на м’яких, однак ефективних формулах, які відповідають різним стилям життя.

Це означає, що ви можете вибрати продукт відповідно до настрою і стилю й бути впевненими, що він даруватиме свіжість упродовж усього дня.

Поціновувачам класичних «жіночих» ароматів сподобається свіжа квіткова нота антиперспіранта «Свіжий дотик троянди» від NIVEA в кульковому виконанні.

Для тих, хто віддає перевагу елегантним запахам, пропонуємо антиперспірант «"Краса перлин" Преміальні парфуми». Захист із вишуканим ароматом преміальних парфумів представлений як у форматі ролика, так і спрея.
Якщо вам до вподоби цитрусові або ягідні аромати, зверніть увагу на антиперспіранти «Свіжий апельсин» і «Свіжа вишня», які тепер також доступні в обох форматах.

Прихильникам легких свіжих ароматів радимо спробувати використовувати антиперспірант «Енергія свіжості» від NIVEA, що має приємний аромат з нотками лемонграсу.
Відкрийте дезодоранти NIVEA

Спреї

Насолоджуйтеся відчуттям м’якості шкіри й доглянутими пахвами разом із «Краса перлин». Формула із дорогоцінним екстрактом перлин може здатися надто делікатною, проте лише декілька розпилень надійно захистять проти поту й запаху протягом 48 годин.
 
Відкрийте дезодоранти NIVEA

Сухі дезодоранти

Сухі дезодоранти, як-от NIVEA «Дотик пудри» забезпечують легкий догляд за делікатною зоною пахв, а завдяки зручній формі легко розміщуються навіть у найменшій сумочці. Вибирайте цей формат для комфортного догляду, коли вирушаєте в подорож або маєте справи в різних куточках міста.
Відкрийте дезодоранти NIVEA

Кулькові

Відкрийте для себе тривалу свіжість і усуньте неприємний запах завдяки дезодоранту «Свіжа чистота». Завдяки своєму формату він комфортно ковзає по шкірі, швидко висихає та забезпечує надійний захист на тривалий час.
Відкрийте дезодоранти NIVEA

Антиперспіранти, що зменшують плями

Антиперспіранти, що також захищають ваш стильний образ

Спробуйте лінійку антиперспірантів для жінок і чоловіків «Чорне та Біле», формули яких не залишають білих слідів на чорному одязі й жовтих плям — на білому. Засоби цієї лінійки діють одночасно проти 5 факторів: поту, запаху, плям, слідів і подразнення!