Який дезодоранту для мене найкращий?

Який дезодорант для мене найкращий?

ЗНАЙДІТЬ НАЙКРАЩИЙ

Згідно з дослідженням, дві з трьох жінок регулярно користуються дезодорантом. Якому дезодоранту віддаєте перевагу ви: кульковому, спрею, розпилювачу чи стіку? Читайте далі, щоб дізнатися, який дезодорант найкращий саме для вас.

ПРАВИЛЬНИЙ ДЕЗОДОРАНТ ДЛЯ КОЖНОГО Й КОЖНОЇ

ЯКІ БУВАЮТЬ ДЕЗОДОРАНТИ?

Дезодорант спрей

Типи дезодорантів: класичний, популярний, ефективний – дезодорант спрей

Дезодоранти типу «спрей» дають дрібне розпилення, яке рівномірно покриває шкіру. Тому досить короткого натискання на кнопку, щоб забезпечити надійний дезодорантний захист на весь день.
Кульковий дезодорант

Зручні й маленькі дезодоранти кулькового типу

Дезодоранти кулькового типу не тільки забезпечують ефективний дезодорантний захист. Багато з них містять додаткові олії та поживні речовини, які знімають стрес зі шкіри і насичують її вологою.
Дезодорант-стік

Компактний і завжди під рукою – дезодорант-стік

Дезодорант-стік просто ідеальний для вашої сумочки. Текстура дезодоранту приємна й насичена, а також він містить поживні речовини.

ОГЛЯД ВІД NIVEA: ТИПИ ДЕЗОДОРАНТІВ

  • Дезодоранти-спреї та розпилювачі надзвичайно популярні ще з 1965 року і є вибором номер один серед споживачів. Спрей спрацьовує після натискання кнопки, він зручний і забезпечує ідеальний розподіл активних і поживних інгредієнтів, які освіжають шкіру в пахвовій зоні та мають чудовий аромат.
  • Другим за популярністю типом є кульковий дезодорант, який з'явився на ринку в 1950-х роках. Завдяки практичному аплікатору ви можете наносити активні інгредієнти дезодоранту з великою точністю. А тепер він доступний ще й у варіанті без вмісту алюмінію.
  • Дезодорант-стік теж досить популярний, хоча зараз посідає третє місце. Він залишає тонкий шар крему на шкірі, забезпечуючи надійний захист і відчуття сухості шкіри.

КУЛЬКОВИЙ ДЕЗОДОРАНТ «СВІЖА ЧИСТОТА» ВІД NIVEA — ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ БЕЗ АЛЮМІНІЮ

Чи знали ви, що кульковий дезодорант «Свіжа чистота» не містить алюмінію? Отже, в асортименті засобів лінійки Fresh з’явився перший кульковий дезодорант, який ефективно попереджає виникнення бактерій, що спричиняють неприємний запах, за допомогою антибактеріальної формули. І це, зауважте, відбувається без використання алюмінію!

А ще, звичайно ж, аромати Fresh Pure («Свіжа чистота»), Fresh Natural («Натуральна свіжість») і Fresh Flower («Свіжість квітки»), а також чоловічий аромат Fresh Ocean («Свіжість океану»).

ЯКИЙ ТИП ДЕЗОДОРАНТУ НАЙКРАЩИЙ САМЕ ДЛЯ ВАС?

НАЙБІЛЬШ СТІЙКІ МІФИ ПРО ДЕЗОДОРАНТИ

Люди живуть із багатьма міфами про дезодоранти. Але чи справді вони відображають реальність? Ми проллємо світло на істину!

ЧИ ЗАЛИШАЮТЬ АНТИПЕРСПІРАНТИ ПЛЯМИ НА НАШОМУ ОДЯЗІ?

Антиперспіранти можуть залишати плями, особливо під пахвами. Стік NIVEA «Чорне та Біле: невидимий чистий» захищає чорний і білий одяг від білих слідів і жовтих плям.

ПОТІННЯ СПРИЯЄ СХУДНЕННЮ, А ПІТ МАЄ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ... ЧИ НІ?

Ви вважаєте, що піт погано пахне? Це не зовсім так. Насправді свіжий піт абсолютно не має запаху. Тільки після того, як він пробуде на шкірі якийсь час й там розмножаться бактерії, з'являється неприємний запах. Оскільки бактерії бурхливо розмножуються на вологій шкірі у пахвовій зоні, ця ділянка потребує особливого захисту.

Побутує також міф про те, що виділення поту сприяє схудненню. Якби ж це було правдою! На жаль, це справжнісінький міф. Коли ми пітніємо, то втрачаємо тільки воду, але не жир. Втрачена вага компенсується навіть вживанням напоїв.

Міф номер три: не тільки спорт змушує нас потіти — гостра їжа має ту саму властивість. У цьому міфі є частка правди! Гострі спеції прискорюють наш метаболізм і сприяють циркуляції крові. Тіло реагує на це виділенням поту.

 

NIVEA ВИСВІТЛЮЄ ЧУТКИ ПРО ДЕЗОДОРАНТИ: ЩО Є ПРАВДОЮ, А ЩО МІФОМ?

  • Якщо ви приймаєте холодний душ, то не потієте. Це діє тільки протягом короткого періоду часу. Холодний душ, звичайно ж, охолоджує тіло, але через деякий час організм врівноважує температуру.
  • Якщо ви наносите антиперспірант на щойно поголену шкіру, то ризикуєте отримати подразнення від гоління. Це не правда: подразнення від гоління викликають не антиперспіранти, це проблема чутливої шкіри під час гоління. Використовуйте піну або гель для гоління, щоб захистити вашу шкіру. Потім вам слід скористатися антиперспірантом, який підходить для шкіри після гоління, наприклад, NIVEA «Чорне та Біле: невидимий гладкий шовк». Але все ж утримуйтеся від застосування антиперспірантів протягом деякого часу після гоління.
  • Дезодоранти та антиперспіранти «закупорюють» пори у шкірі. Насправді дезодоранти, що не містять алюмінію, нейтралізують бактерії на поверхні шкіри, що викликають неприємний запах. На відміну від них, інгредієнти антиперспірантів звужують пори на якийсь час, що зменшує потіння. Це дає відчуття свіжості й не має жодного негативного впливу на вашу шкіру — вона може дихати вільно.