Який дезодоранту для мене найкращий?

Який дезодоранту для мене найкращий?

ЗНАЙДІТЬ НАЙКРАЩИЙ

Згідно з дослідженням, дві з трьох жінок регулярно користуються дезодорантом. Якому дезодоранту ви віддаєте перевагу: кульковий, спрей, розпилювач чи стік? Читайте далі, щоб дізнатися, який дезодорант найкращий саме для вас.

Правильний дезодорант для кожного

Різні види дезодорантів

Дезодорант спрей

Типи дезодорантів: класичний, популярний, ефективний – дезодорант спрей

Дезодоранти типу «спрей» дають дрібне розпилення, яке рівномірно покриває шкіру. Тому досить короткого натискання на кнопку, щоб забезпечити надійний дезодорантний захист на весь день.

Кульковий дезодорант

Зручні й маленькі дезодоранти кулькового типу

Дезодоранти кулькового типу не тільки забезпечують ефективний дезодорантний захист. Багато з них містять додаткові олії та поживні речовини, які знімають стрес зі шкіри і насичують її вологою.

Дезодорант-стік

Компактний і завжди під рукою – дезодорант-стік

Дезодорант-стік просто ідеальний для вашої сумочки. Текстура дезодоранту приємна й насичена, а також він містить поживні речовини.

Огляд NIVEA: різні типи дезодорантів

  • Дезодоранти-спреї та розпилювачі були надзвичайно популярні ще з 1965 року і є безперечним вибором номер один серед споживачів. Спрей спрацьовує при натисканні кнопки, він зручний і забезпечує ідеальний розподіл активних і поживних інгредієнтів. Вони роблять шкіру пахв свіжою та мають чудовий аромат.
  • Другим за популярністю видом дезодоранту є кульковий дезодорант, який з'явився на ринку в 1950-х роках. Завдяки практичному аплікатору, ви можете наносити активні інгредієнти дезодоранту з великою точністю, а тепер він доступний навіть у варіанті без вмісту алюмінію.
  • Дезодорант-стік теж досить популярний, хоч зараз посідає третє місце. Він залишає тонкий шар крему на шкірі, забезпечуючи надійний захист і відчуття сухості шкіри.
  • Дія кремових дезодорантів дуже схожа: вони запобігають виникненню бактерій, що мають запах, насичують шкіру поживними інгредієнтами та зволожують. Багато кремових дезодорантів не містять спирту, тому також ідеальні для чутливої шкіри.

Nivea Pure & Natural Action Roll-on – ефективний дезодорантний захист без алюмінію

Чи знали ви, що кульковий дезодорант NIVEA Pure & Natural Action Roll-on не містить алюмінію? Отже, в асортименті засобів Fresh є перший кульковий дезодорант, який ефективно затримує ріст бактерій, що мають запах, за допомогою антибактеріальної формули і, більше того, це відбувається без використання алюмінію.

Активний природний інгредієнт BIO-FLORINE® у продукті Pure & Natural Action забезпечує оптимальне поєднання м'якого догляду NIVEA® й ефективного захисту дезодоранту, який дозволяє вашій шкірі дихати вільно!

І, звичайно ж, аромати Fresh Pure (Чистий Свіжий), Natural (Натуральний) і Flower (Квітковий), а також чоловічі аромати Active (Активний) і Ocean (Океан), також доступні у вигляді дезодоранту-спрею.

М'який захист для чутливої шкіри – NIVEA Sensitive

Кулькові дезодоранти аплікаторного типу з порошковим наповненням, такі як NIVEA Powder Touch Roll-on забезпечують вам до 48 годин надійного дезодорантного захисту. А формула для м'якого догляду гарантує гладеньку та красиву шкіру без подразнень.

А ЯКИЙ ТИП ДЕЗОДОРАНТУ НАЙКРАЩИЙ САМЕ ДЛЯ ВАС?

ДЕЗОДОРАНТ – МІФИ, ЯКІ ПРОСТО ТАК НЕ ЗНИКНУТЬ

Люди багато чого говорять про дезодоранти. Але чи справді ці міфи відображають реальність? Тут ми проллємо на них світло!

Чи залишають дезодоранти плями на нашому одязі?

Антиперспіранти можуть залишати плями, особливо під пахвами. Стік NIVEA Black & White Clear Stick захищає чорний і білий одег від білий слідів і жовтого вицвітання

ПОТІННЯ СПРИЯЄ СХУДНЕННЮ І ПІТ МАЄ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ... ЧИ НІ?

Ви думаєте, що піт погано пахне? Це не зовсім так. Насправді, свіжий піт абсолютно не має запаху. Тільки після того, як він пробуде на шкірі протягом деякого часу й там розмножаться бактерії, з'являється неприємний запах. Оскільки бактерії бурхливо розмножуються на вологій шкірі пахви, ця зона потребує особливого захисту.

Існує також усталений міф про те, що виділення поту сприяє схудненню. Якби ж це було правдою! На жаль, цей міф – неправда. Коли ми потіємо, то втрачаємо тільки воду, але не жир. Втрачена вага компенсується навіть після вживання напоїв.

Міф номер три: не тільки спорт змушує нас потіти – гостра їжа має ту саму дію. У цьому міфі є частка правди! Гострі спеції прискорюють наш метаболізм і сприяють циркуляції. Тіло реагує на це, виробляючи більше поту.

NIVEA ПОЯСНЮЄ МІФИ ПРО ДЕЗОДОРАНТИ. ЩО Є ПРАВДОЮ, А ЩО ТІЛЬКИ ЧУТКАМИ?

  • Якщо ви приймаєте холодний душ, то не потієте. Це діє тільки протягом короткого часу. Холодний душ, звичайно ж, охолоджує тіло, але через деякий час організм врівноважує температуру.
  • Якщо ви використовуєте дезодоранти для щойно поголеної шкіри, то ризикуєте отримання подразнення від гоління. Це неправильно: подразнення від гоління викликають не дезодоранти, це проблема чутливої шкіри під час голінні. Використовуйте піну або гель для гоління для захисту вашої шкіри. Потім вам слід скористатися дезодорантом без спирту, наприклад NIVEA Pure & Sensitive Spray. Але все ж утримайтеся від користування антиперспірантами протягом деякого часу після гоління.
  • Інший міф: дезодоранти й антиперспіранти закупорюють пори в шкірі. Насправді, дезодоранти, що не містять алюмінію, діють на поверхні шкіри, нейтралізуючи бактерії, що викликають запах. На відміну від них, інгредієнти антиперспірантів звужують пори протягом короткого проміжку часу, щоб зменшити потіння. Це дає відчуття свіжості й не має жодного негативного впливу на вашу шкіру, вона може дихати вільно.