Приборкання бороди

ПРИБОРКАННЯ БОРОДИ

ЩО ВАША БОРОДА РОЗПОВІСТЬ ПРО ВАС?

Стан Вашого волосся на обличчі може розповісти багато чого про Ваш характер. Занадто акуратні вусики можуть перетворити Вас на того, з ким зв'язуватися не варто, а от легка неголеність здатна зробити Вас (хоча б зовні) бунтарем, живою рок-легендою. Але не захоплюйтеся — побачивши Вас з бородою, як у Гендальфа, оточуючі можуть приписати Вас до чародіїв або Темних Сил Зла.

Зараз бороди — це тренд, і дуже важливо, контролювати форму й довжину бороди, щоб залишатися в одному образі — особливо, якщо Ви намагаєтеся досягти кар'єрного росту.

НАМІТЬТЕ МЕЖУ БОРОДИ БРИТВОЮ

Ви не можете просто зачекати, поки фолікули зроблять всю роботу. Почніть із форми Вашої бороди. Ідеальна борода не повинна звисати над верхньою губою або ставати притулком для шматочків канапе. Відрощувати бороду нижче шиї-задумка теж занадто смілива. Використовуйте мокре лезо, щоб виділити, де закінчується зона бороди й починається шия. Щоб підкреслити форму обличчя, голіться від вух до куточків губ, намагаючись надати лінії гоління якомога більш натуральний вигляд. І пам'ятайте: квадратні борідки сьогодні не особливо в ціні.

ІНВЕСТУЙТЕ В ПРАВИЛЬНІ АКСЕСУАРИ

Не витрачайте час на рівняння борідки іржавими ножицями. Купіть спеціальні ножиці з тримером, щоб утримувати довжину щетини на припустимому рівні (все понад півміліметра і до бородачів вікторіанської епохи може не підійти для офісу – особливо якщо це робота в консервативних сферах фінансів або юриспруденції). Сучасні тримери також забезпечуються скошеними насадками для вирівнювання контурів із хірургічною точністю.

НЕОБХІДНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ ЩЕТИНИ

Борода потребує уваги так само, як і волосся на голові. Регулярно мийте її з використанням очищувального засобу, як Ви користуєтеся шампунем. Це підтримає волосся та шкіру в хорошому стані і допоможе видалити бруд та шматочкі сніданку – все те, що вона може зібрати за 24 години. Ті, хто вирощують бороду вперше, помітять, що на ранніх етапах вона може свербіти. Використовуйте зволожуючий гель NFM Заряд енергії з формулою Q10, яка знімає подразнення і зволожує шкіру. Приємним бонусом є той факт, що засіб не залишить слідів на Вашій бороді.