Молочко-догляд Квітка сакури

Розкрийте свої почуття із квітковим ароматом

Поєднання дорогоцінних олій та лосьйону, який швидко вбирається — це нове молочко для тіла Квітка сакури із олією жожоба. Справжній чуттєвий догляд.

Що робить аромат квітки сакури унікальним?

Дізнайтесь, яка історія криється у цьому чарівному квітковому ароматі та чому він ідеально підходить для догляду за тілом.

Історія цвітіння сакури в Японії

Від краси цвіту сакури перехоплює дух. Це справжній символ Японії. Це дерево поширилося в Японії ще в доісторичні часи. Сьогодні існує понад 300 різних сортів сакури, більшість із яких були виведені штучно.

Вважають, що дерево почало високо цінуватися ще в в період династії Хейян, коли імператори та інші високопоставлені члени суспільства влаштовували під ними бенкети. Невдовзі ця традиція поширилась на решту населення і зустрічі під сакурою стали традицією.

Навіть сьогодні, сакура - важливий культурний символ. Дерева квітнуть ранньою весною й ця подія відзначається щороку. Тисячі людей влаштовують під ними пікніки, та насолоджуються унікальною красою.

Національний фестиваль сакури

Це щорічний фестиваль, який відбувається в США, починаючи з 1912 року, коли мер Токіо подарував Вашингтону 3000 дерев, щоб укріпити відносини між країнами.

Аромат, перед яким неможливо встояти

Ніжний, солодкий аромат розкривається на шкірі. Саме тому він завоював увесь світ.

Пахощі цвіту сакури ідеально підходять  для релаксації та допоможуть вам відпустити всі турботи. Побалуйте свої відчуття та додайте це задоволення до щоденного догляду за тілом.

Дорогоцінні олії в молочці, що швидко вбирається

Насолоджуйтесь унікальним ароматом квітки сакури та олією жожоба із чуттєвим, жіночним молочком для тіла.

Молочко-догляд для тіла Квітка сакури

Більшість олій дбають про шкіру, але мають занадто жирну текстуру для щоденного використання. В одній формулі ми поєднали чуттєвий аромат, легку текстуру та глибоке зволоження на 24 години. Молочко для тіла дбає про шкіру, залишаючи її гладенькою та сяючою без відчуття жирності. Побалуйте себе та спробуйте!

Насолоджуйтесь розкішним ароматом сакури

Розкрийте свої почуття - аромат сакури відкривається в коктейлі з яскравих червоних фруктів і бергамоту. 

Ви будете зачаровані ароматом черешні та троянди, тендітного ірису, збагаченого ладанником та сандаловим деревом.

Як молочко дбає про шкіру?

  • Миттєво гладенька шкіра на 24 години
  • Інтенсивне та тривале зволоження для сухої і нормальної шкіри
  • Легка формула, що швидко вбирається
  • Розкішний догляд для красивої та сяючої шкіри

Формула із олією жожоба для красивої та зволоженої шкіри

cherry_blossom_lotion_section_ukr

Формула молочка для тіла Квітка сакури перетворить суху шкіру на гладеньку без відчуття жирності. Аромат сакури збадьорить ваші почуття та надовго прикрасить звичайний день.

Зволоження щодня

Олії доглядають за шкірою, але їх жирна текстура іноді лишає жирну плівку на шкірі, що не дуже зручно для щоденного використання. Молочко для тіла Квітка сакури має легку, нежирну текстуру, ідеальну для щоденного використання.