Запитання та відповіді

Переглянути

Догляд за волоссям та стайлінг

1Чи шкодять моєму волоссю засоби для догляду та стайлінгу від NIVEA?
2Коли слід використовувати мус для волосся?
Муси для волосся особливо підходять для укладки волосся, щоб отримати об’єм. Муси для волосся найкраще поєднувати з феном і круглою щіткою. Але їх можна використовувати і для сушіння на повітрі. Муси для волосся від NIVEA забезпечують волоссю природний вигляд і гнучку фіксацію впродовж усього дня.
3Коли потрібно користуватися лаком для волосся?
4Чим відрізняється ультрасильна фіксація від екстрасильної?
Засоби для стайлінгу зазвичай діляться на різні типи фіксації: гнучка, екстрасильна, ультрасильна, мегасильна і екстремальна фіксація. Все залежить від того, яка фіксація зачіски Вам потрібна – від гнучкої до екстремальної. Так, ультрасильна фіксація утримує Ваше волосся сильніше і з меншою гнучкістю, ніж екстрасильна.
5Чи можна використовувати засоби для укладки, якщо є лупа?
6Чому засоби для догляду за волоссям від NIVEA містять силікони?
Правильно підібрані та ретельно дозовані, силікони мають багато переваг, адже допомагають зробити волосся гладеньким, блискучим і еластичним. Засоби NIVEA містять тільки ті силікони, які приносять користь, а не шкоду. Силікони використовують у засобах для догляду за волоссям із 1980 року, хоча перші засоби були досить важкими і живильними, що обтяжувало дуже тонке волосся і робило його жирним на вигляд. Сьогоднішні засоби для догляду за волоссям із силіконами вже не мають такої дії. Оскільки всі силікони можна видалити за допомогою поверхнево-активних речовин при очищенні, вони не накопичуються на волоссі. Ваша зачіска надійно збережена, а волосся пружне і не пересушене. Ми прагнули, щоб Ви самі обирали, використовувати засоби із силіконами чи ні. Тому колекції засобів із догляду за волоссям від NIVEA містять також численні засоби без силіконів, наприклад, шампуні.

Маєте запитання,
що стосуються догляду за губами?

Дізнатися більше про догляд за губами

Залишилися ще якісь запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми

Зв'язатися з нами