Запитання та відповіді

Переглянути

Загальна інформація

1Звідки походить назва «NIVEA»?
2Де можна купити засоби для догляду від NIVEA?
Продукція NIVEA представлена у всіх основних роздрібних торговельних мережах України: Watsons, Космо, Єва, Ашан, Сільпо, Велика Кишеня тощо.
3Де можна отримати зразок ...?
4Чи можна замовити товари безпосередньо у компанії NIVEA?
Ні. Наразі продукцію NIVEA можна придбати у всіх основних роздрібних торговельних мережах України: Watsons, Космо, Єва, Ашан, Сільпо, Велика Кишеня тощо.
5Як косметичну продукцію перевіряють на переносимість шкірою?
6Що робити, якщо тестування показало несумісність засобу з моїм типом шкіри?

Хоча наша продукція відповідає всім нормам безпеки, встановленим Європейською косметичною директивою, ми не можемо гарантувати, що наші засоби підійдуть усім, адже шкіра кожної людини унікальна і реагує по-своєму.

Причину негативної реакції шкіри може виявити тільки дерматолог. Спершу він наносить засіб на шкіру. У разі позитивної реакції бажано зробити другий тест — із окремими компонентами засобу, аби з'ясувати справжню причину алергічної реакції шкіри. Перелік інгредієнтів надрукований на всій нашій продукції. За його допомогою Ви зможете визначити, чи міститься у засобі складник, до якого чутлива Ваша шкіра.

7Чи можна отримати список усіх засобів від NIVEA, у яких міститься конкретний складник, до якого чутлива моя шкіра?
8Що означає «пройшов дерматологічні випробування»?
Для того, щоб перевірити сумісність із різними типами шкіри, всі косметичні засоби від Beiersdorf перевіряють на добровольцях. Ці випробування проводяться під наглядом дерматолога. Позначка «пройшов дерматологічні випробування» або «схвалено дерматологами» означає, що сумісність продукту зі шкірою була підтверджена за допомогою тесту.
9Чи безпечно користуватися косметичними засобами Beiersdorf під час вагітності та грудного вигодовування?
10Чому на засобах перелічені складники?
Список інгредієнтів надає людям з алергією можливість перевірити наявність у засобі речовин, до яких вони можуть бути чутливі, перш ніж купувати його. Завдяки використанню універсальних назв по всій Європі, це завдання спростилося. Компоненти рослинного походження вказані латинською назвою. Міжнародний комітет підготував словник (INCI: International Nomenclature of Cosmetic Ingredients — Міжнародну номенклатуру косметичних інгредієнтів), яким зобов’язані користуватися всі виробники косметичної продукції. Компоненти, вміст яких найбільший, вказані першими. Інші інгредієнти перераховані в порядку спадання, а барвники вказані останніми із їхнім C. I. (індексом кольору).
11Що за знак вказаний на упаковці косметики?
12Який термін придатності засобів від NIVEA?
Усі засоби від NIVEA, якщо їх не відкривали, мають підтверджений термін придатності не менше 30 місяців із дати виготовлення, якщо на них не вказано інший конкретний строк придатності. Вплив тепла і світла може через деякий час призвести до певної нестабільності основної структури продукту. Ми радимо викидати всі старі засоби для догляду, якщо вони виглядають зернистими, водянистими чи знебарвленими або ж якщо у них змінився запах.
13Чи можна використовувати засоби від NIVEA після закінчення їхнього терміну придатності?
14Чи продукція від Beiersdorf розкладається?
Для інгредієнтів, які ми використовуємо, має бути підтверджена ефективність та безпечність, вони мають підходити споживачам і не шкодити довкіллю. Це перевіряється під час багатьох досліджень і тестів. Більшість інгредієнтів у продуктах розкладаються (наприклад, очищувальні засоби), в крайньому разі повільно (наприклад, парафіни). Силікони й неорганічні сполуки, такі як діоксид титану чи тальк, звичайно, не зазнають біологічного розпаду. Однак силікони схильні до деградації хімічних речовин.
15Що означає «не містить спирту»?
16Чому косметичні засоби містять консерванти?
Саме завдяки консервантам креми для обличчя та тіла не потрібно зберігати в холодильнику. Без консервантів засоби зіпсуються дуже швидко. Це відбувається через мікроорганізми (наприклад, бактерії і цвілеві гриби), які потрапляють у продукт при контакті зі шкірою і легко поширюються у водовмісній косметиці. Результат: продукти будуть забруднені, втратять свої ефективні властивості і, щонайгірше, можуть викликати алергічні реакції чутливої шкіри. Консерванти перешкоджають псуванню косметичних продуктів, і, як наслідок, захищають Вашу шкіру. Використовуючи консерванти, NIVEA гарантує, що якість продукції зберігається протягом більш тривалого періоду часу.
17Що робити, якщо засіб закінчується, але деяка кількість ще залишилася в упаковці, і її не можна дістати?
18Чи Beiersdorf може зацікавитися спонсорством у …?
NIVEA вже є спонсором низки різних заходів, що підтримують нашу стратегію бренду, і наразі ми не плануємо збільшувати їхню кількість.

Маєте запитання,
що стосуються догляду у ванній та душі?

Дізнатися більше про догляд у ванній та душі

Залишилися ще якісь запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми

Зв'язатися з нами