Запитання та відповіді

Переглянути

Догляд за шкірою обличчя

1Чому волога така важлива для шкіри обличчя?
2Який догляд за сухою шкірою обличчя ефективний?
Найкращий метод догляду за сухою шкірою – це підтримувати баланс шкіри, м’яко очищувати її, забезпечувати зволоження та живлення. Засоби для сухої шкіри від NIVEA спеціально розроблені для задоволення цих потреб. Ви помітите, що кожен засіб рекомендований для певного типу шкіри. Очищувальні засоби для сухої шкіри від NIVEA ніжно й ретельно видаляють макіяж, шкірне сало і забруднення. Вони діють м'яко і заспокоюють шкіру, не пересушуючи її. Засоби для догляду від NIVEA забезпечують шкіру вологою та ліпідами. Вони підтримують власний захисний бар'єр шкіри і допомагають запобігти втраті води. Крім того, вони живлять шкіру, щоб вона була гладенькою та мала здоровий вигляд. NIVEA пропонує спеціальні засоби для сухої шкіри, наприклад, живильний денний крем, ніжне молочко та ніжний крем-гель для вмивання від NIVEA.
3Які чинники можуть викликати сухість шкіри обличчя?
4Чому потрібно використовувати спеціальні засоби для очищення обличчя?
Очищення є першим кроком у збереженні природної краси та здорового вигляду Вашої шкіри. Очищувальні засоби для обличчя від NIVEA м'яко, але ретельно видаляють зі шкіри макіяж, шкірне сало та забруднення, не сушать її та не пошкоджують захисний кислотний шар шкіри. Вони також пристосовані до певних ознак різних типів шкіри. Після використання цих продуктів шкіра готова для подальшого нанесення засобів для догляду.
5Як боротися з розширеними порами шкіри?
6Як часто потрібно користуватися засобами для пілінгу?

Для нормальної, комбінованої та схильної до акне шкіри можна використовувати скраб для обличчя 1-2 рази на тиждень, щоб посилити ефект очищення від догляду за обличчям. Засоби для пілінгу від NIVEA обережно, але ретельно, змивають шкірне сало і забруднення, а мертві клітини шкіри видаляються завдяки м’якому механічному впливові на верхній шар шкіри.

Людям із чутливою шкірою не слід використовувати пілінги занадто часто, до того ж необхідно переконатися, що засіб справді підходить для Вашого типу шкіри.

7Чому краще користуватися тоніком разом із моїм засобом для очищення обличчя?
8Які переваги від використання спеціального засобу для догляду за шкірою навколо очей?
Шкіра навколо очей дуже відрізняється від шкіри на інших ділянках обличчя. Шкіра навколо і під очима дуже тонка і має слабку підшкірну жирову клітковину. Вона дуже чутлива і гостро реагує на зміни в організмі, особливо зміни, пов'язані зі зберіганням або розподілом вологи. Через цю чутливість наслідки таких змін на ній дуже помітні. Перш за все у вигляді темних кіл під очима або мімічних зморщок. Засоби для догляду за шкірою навколо очей від NIVEA, наприклад крем для контурів очей проти зморщок Q10plus від NIVEA, мають м’яку дію і не містять ароматизаторів. Вони допомагають уникнути появи зморщок і зменшити темні кола під очима, роблячи Вашу шкіру гладенькою та сяючою.
9Чому спеціальний нічний крем потрібно наносити у вечірній час?
10Що викликає передчасне старіння шкіри?
Існують різні причини, які призводять до передчасного старіння. Найбільш важливим фактором є ультрафіолетове випромінювання в сонячному світлі, але є й інші чинники, наприклад, нездоровий спосіб життя чи психологічний стрес, котрі спричиняють передчасне старіння. Ці чинники посилюють утворення вільних радикалів у шкірі, які є основною причиною її передчасного старіння. NIVEA пропонує спеціальні продукти з догляду за обличчям із SPF фактором захисту: наприклад, зволожуючий денний крем із фактором УФ-захисту 8.
11Чи повинен денний засіб для догляду захищати від сонця?
12Чи потрібно використовувати різні колекції для догляду за шкірою в літній і зимовий час?
Шкіра обличчя дещо відрізняється в літній і зимовий період. Взимку шкіра зазвичай сухіша, ніж улітку. Окрім того, що тип шкіри може змінюватися протягом року, зміни у стані шкіри також варіюються від незначних до дуже помітних. Якщо Ви підібрали колекцію засобів для догляду за шкірою, які оптимально доглядають за шкірою обличчя протягом усього року, немає жодної потреби змінювати ці засоби на інші. Але якщо Ви відчуваєте, що шкірі бракує догляду чи зволоження, спробуйте більш насичені та зволожуючі продукти, як, наприклад, зволожуючий денний крем або живильний денний крем від NIVEA у зимовий час.
13Що означає «некомедогенний», «не спричиняє утворення комедонів»?

Маєте запитання,
що стосуються догляду за волоссям та стайлінгу?

Дізнатися більше про догляд за волоссям та стайлінг

Залишилися ще якісь запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми

Зв'язатися з нами