Запитання та відповіді

Переглянути

Дезодоранти

1Яка різниця між дезодорантом і антиперспірантом?
2Чому антиперспіранти від NIVEA містять солі алюмінію (наприклад, ACH)?

Багато людей хотіли б, щоб, окрім знищення запаху поту, дезодорант зменшував кількість його виділення і запобігав утворенню плям на одязі. Всі ефективні антиперспіранти містять солі алюмінію (наприклад, хлоргідрат алюмінію). Ці солі утворюють тимчасові гелеві пробки у верхній частині потових пор, і тому поту виділяється менше. Через механічні впливи і завдяки процесу оновлення шкіри через деякий час ці пробки зникають.

Солі алюмінію використовують у дезодорантах понад століття і це безпечно. Взагалі інгредієнти, що використовуються в косметиці, суворо регулює Європейська косметична директива і їх безпечність жорстко контролюють за допомогою наукових аналізів і на загальноєвропейському, і на національному рівні.

3Чому ми пітніємо?
4Чи шкідливо пригнічувати потовиділення за допомогою антиперспірантів?
Терморегуляція організму не залежить від використання антиперспірантів. Площа пахв – близько 200 см2, що становить лише 1% від усієї поверхні тіла. Ця ділянка занадто мала, щоб бути критичною і завдавати хоч якоїсь шкоди. Безпечність антиперспірантів було доведено багатьма дослідженнями, а їхнє використання в косметичних засобах схвалено.
5Чому ми пахнемо?
6Чому перед використанням потрібно потрусити антиперспірант або дезодорант у вигляді спрею від NIVEA?

Антиперспірант-спрей перед використанням потрібно добре потрусити, щоб гарантувати, що активний антиперспірант-порошок (сіль алюмінію) рівномірно розподіляється у флаконі. Інакше засіб може розпорошуватися концентровано й нерівномірно і тим самим засмітити клапан чи спричинити утворення білих слідів на шкірі чи одязі.

Дезодорант-спрей на основі спирту від NIVEA перед використанням трусити не потрібно.

7Які дезодоранти або антиперспіранти можна використовувати після епіляції?
8Чи мій засіб містить спирт?
Насправді хімічний термін «спирт» стосується великої групи сполук. У всіх них спільне те, що вони містять певну групу атомів у молекулі. Проте у звичайному мовленні термін «спирт» використовують для позначення етанолу (хімічна назва: етиловий спирт), який є варіантом спирту, придатним для вживання. Будь-який засіб, на якому вказано «не містить спирту», не містить у складі етанол, те саме означають написи «без спирту» чи «без денатурованого спирту». При цьому слово «спирт» може бути наявним у переліку складників (INCI) (наприклад, стеариловий спирт).
9Чи може використання дезодорантів спричинити появу білих слідів на одязі?
10Чи можуть жовті плями на одязі виникати від дезодорантів?

Жовтий колір утворюється через поєднання ліпідів шкіри, шкірного сала, компонентів поту, прального порошку й антиперспірантів. З нашого досвіду, тут визначальні кілька чинників: частота застосування, кількість використовуваного антиперспіранта, частота зміни одягу, інтенсивність прання, індивідуальний склад поту, вміст мінералів та мікроелементів у водопровідній воді та склад самої тканини. Найкращий спосіб уникнути жовтих плям на Вашому одязі – це дати дезодоранту повністю висохнути, перш ніж одягатися.

Проте насправді жовті сліди можуть виникати і без будь-яких антиперспірантних інгредієнтів. Наприклад, стійкі жовті плями на комірці, які складно видаляти, утворюються через поєднання ліпідів шкіри та часточок бруду в повітрі. Зрідка таке фарбування спричиняє линяння тканин.

Тих, хто хотів би уникнути білих плям на одязі, може зацікавити колекція Невидимий захист для чорного та білого від NIVEA.

11Що потрібно зробити, щоб видалити жовтуваті плями?
12Чи може використання дезодорантів спричинити появу кольорових плям (скажімо, зелених, коричневих, червоних чи синіх) на одязі?

Поява кольорових плям на одязі подібна до утворення жовтих слідів. Конкретний колір слідів може залежати від вмісту металів у водопровідній воді (наприклад, міді, марганцю, заліза). У деяких випадках на колір можуть також впливати флуоресцентні відбілювальні речовини (оптичні відбілювачі).

Кольорові плями на світлому одязі також можуть з'явитися, коли кілька предметів одягу різного кольору носили разом і вони полиняли. Таке часто трапляється, якщо забарвлений матеріал не потонепроникний.

Маєте запитання,
що стосуються догляду за шкірою обличчя?

Дізнатися більше про догляд за шкірою обличчя

Залишилися ще якісь запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми

Зв'язатися з нами