Запитання та відповіді

Переглянути

Догляд у ванній та душі

1Часто приймати душ або ванну – шкідливо для шкіри?
2Як дізнатися, який засіб Вам підходить?
Щоб обрати засіб із догляду за тілом від NIVEA, який підходить саме Вам, спершу визначтеся з власними потребами і бажаннями, потім поєднайте їх із улюбленими ароматами та загальним настроєм, який Ви хочете отримати! Крем-засоби для душу від NIVEA діляться на дві основні групи – крем-гелі для дбайливого щоденного догляду та крем-гелі, збагачені оліями, що гарантують насичені «моменти для себе» та додатковий догляд. Якщо ви прагнете тривалого відчуття свіжості, то прозорі гелі для душу — засоби саме для Вас. Спеціальна формула прозорих гелів із гранулами забезпечує особливу турботу і задоволення завдяки оліям, що містяться у гранулах-капсулах. Крім того, для інших конкретних потреб (гоління, пілінг, для дуже сухої або чутливої шкіри), NIVEA має відповідні засоби для догляду за тілом. Отже, питання лише в тому, який аромат із тих, що Вам подобаються найбільше, обрати у потрібній категорії засобів.
3Як засоби для догляду за тілом від NIVEA додатково доглядають за шкірою?
4Скільки засобу для догляду у ванній та душі слід використовувати, якщо на етикетці немає ніякої інформації?
Однієї порції – невеликого видавлювання (максимум 30 мл) — у воду достатньо. Але засоби можна дозувати індивідуально, залежно від необхідної інтенсивності (наприклад, кількості піни) продукту.
5Чи можна використовувати засоби для догляду за тілом від NIVEA також і для волосся?
6Які засоби для догляду за тілом від NIVEA найкраще використовувати жінкам із чутливою шкірою під час вагітності?
Вагітність може тимчасово змінити властивості Вашої шкіри, адже гормони впливають на водний баланс тіла і Ваша шкіра страждає від сильного стресу. У цей час Ваша шкіра має бути на межі можливостей, щоб досягти найкращої продуктивності. Підвищення рівня гормонів і тривалий стрес можуть призвести до відчуття сухості Вашої шкіри. Не купайтеся у гарячій воді, бо це також сушить шкіру. Натомість спробуйте дбайливе піклування наших засобів із догляду за тілом від NIVEA, наприклад, Крем-гель для душу Ніжне Зволоження. Також радимо Вам спробувати Кондиціонери для тіла, що змиваються, від NIVEA для нормальної та сухої шкіри.
7Які продукти найкраще підходять для сухої шкіри?
8Чому на милі утворюються тріщини?
На жаль, ця проблема може виникнути практично з будь-яким милом після тривалого використання. Ці тріщини утворюються, коли мило намокає, а потім ним довго не користуються і воно висихає. Але тріщини ніяк не впливають на очищувальні властивості мила. Єдиним наслідком тріщин може бути негарний зовнішній вигляд мила, якщо часточки бруду накопичуються у тріщинах і можуть здаватися темними плямами.

Маєте запитання,
що стосуються догляду за шкірою тіла та рук?

Дізнатися більше про догляд за шкірою тіла та рук

Залишилися ще якісь запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної форми

Зв'язатися з нами